Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Dohányzó melegek nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dohányzó melegek nektek mennyire nehéz eme szokásotokkal ismerkedni és ti ismerkednétek olyan pasival aki cigizik?

Figyelt kérdés

2017. okt. 19. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Én nem dohányzok,és nem is szívesen jönnek össze olyannal,aki dohányzik.

Számomra undorító.


A családom nagy része is dohányzik,és undorodom a cigitől.

Sajnálom.


Szerintem elég nagy hátrány.

2017. okt. 20. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem ismerkednék dohányzóval.
2017. okt. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
83%
Én dohányzom, a párom is (ő szokatott rá...). Előtte azonban nem cigiztem, viszont mindhárom exem cigizett, de nem zavart sose.
2017. okt. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem ismerkednék, a szag zavar. Még egy szex erejéig sem egyébként volt, hogy összejött majdnem, de zavart a büdös pofája. Gondolom közvetlen azelőtt szívott, majd bekapott egy rágót.
2017. okt. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem dohányzom, mivel "duhhh"(egyértelmű) és amiért apám fiatal kora óta cigizett, teljesen tönkerment a tüdeje, meg a csontjai is gyengék, éjszakánként felkel és járnia kell kicsit -oxigénnel a hátán-, mert fájnak az izmai(jó, ezt gondolom táplálékkiegészítővel/vitaminokkal kiküszöbölhetné, ha érdekelné...ha érdekelné...:/). -Persze van, aki nem így nyomta/nyomja, mint ő, de a 60 éves tanárom -ne tudd meg- olyan rusnyán néz ki, már nem táskásak, hanem bőröndösek a szemei.- Emellett a cigitől rosszabb lesz az ember ízlelése, szaglása és a belső kémia miatt büdösebb is lesz a személy természetes szaga...Ezt sorolhatnám még, de ott van a wikipédia és a többi, ha valakit olyan komolyan érdekel.

Én hosszú, boldog életet tervezek a párommal, akivel 100%-ban, utógondolat nélkül együttérzek, amikor/ha (komolyan, pl tüdejére, érszűkületi problémák stb.)megbetegszik és nem az jár a fejemben, hogy talán ha letette volna a cigit...

[Ott van a folytonos köhögés is...Fujj már!]

Ha valaki nem tiszteli meg önmagát azzal, hogy ne cigizzen/letegye a cigit és nem is érdekli az önmaga egészsége és csak elsöpri egy "bármikor letehetném, HA AKARNÁM"-mal, valamint az ő iránta érzett aggodalmam se érdekli, azt nem is fogom tudni komolyan venni.

Bocsi, de a cigi nekem túl logikátlan és elfogadhatatlan egy párkapcsolatban(egyéjszakásról meg nálam szó se lehet:P).

21/F

2017. okt. 20. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Bocsi elég félreérthető a kérdésem.!Én olyan meleg pasiknak tettem fel a kérdést akik cigiznek és párt keresnek ,hogy nekik van e tapasztalatuk hogy mennyire hátrány ha dohányoznak.valamint ők akik cigiznek összejönnének e olyan pasival aki cigizik!
2017. okt. 20. 16:42
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
Én sem dohányzok, mert undorító. Elég nagy h/k-átrány.
2017. okt. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%
Tapasztalatból mondom, hogy dohányzóként nehezebb az ismerkedés. Két kivétel volt, amikor olyan srácokkal jöttem össze, akik nem díjazták ezt a szokásomat (valljuk be, nincs olyan, aki nem cigizik, és mégse zavarná egy kicsit sem, hogy a másik viszont igen), de ők túlzásba vitték ezt az egész "undorodom a cigi szagtól dolgot". Az egyik pl annyira megjátszotta már, hogy állítása szerint még úgy is érezte rajtam a cigiszagot, hogy előtte kétszer lezuhanyoztam, és vagy tíz percen keresztül mostam fogat...
2017. okt. 22. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
82%

Én dohányzom de csak napi pár szálat és nekem nagyon kell hozzá a hangulat.

Volt mág cigis és nemcigis barátom is, cigis és nemcigis rövidebb kalandom is. Nekem nem tűnt fel hogy ez olyan nagyon nagy hátrány lenne, és engem visszafele viszonylag hidegen hagy. Egy valaki kedvéért majdnem leszoktam aztán... szakítottunk. :(

21/f

2017. okt. 22. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!