Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg férfiak, fiúk. Ismerkedn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg férfiak, fiúk. Ismerkednétek transzszexuális férfival/fiúval? (Nem ajánlás, csak egy kérdés, bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Egy traszszexuális férfiú/fiú volnék, mint írtam feljebb (nőből férfivá). Csak az lenne a kérdésem, itteni viszonylatokhoz mérten, lehet-e esélyem párt találni.

(Nem ismerkedésképpen írtam ki a kérdést, nem itt szeretnék társra lelni)



2015. jún. 20. 16:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos azt kell mondjam, nem.

Számomra egy férfiban külső és belső tulajdonságok terén is a férfiasság a vonzó.

Bár nem ismerlek, de nehezen tudom elképzelni hogy olyan esetben mint a tied ez megvalósulhat. Szexuálisan semmiképp sem lehetne olya, mintha egy férfival lennék.

2015. jún. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy kapcsolatban fontos a szex.

Nem igazán vagyok képben, hogy nálad testileg hogy áll a helyzet... De bármilyen műtétet is csináljanak, olyan nem lesz mintha férfinak születtél volna. Szerintem a meleg férfiak többsége pont hogy a férfiasságra gerjed.

Ettől függetlenül azt gondolom ne ad fel, mert biztos van olyan is akinek te tetszenél.


Én személy szerint el tudom képzelni, hogy ha a személyiségébe beleszeretek, akkor összejöjjek egy transzszexuális fiúval. Szex terén uni vagyok, ugyanúgy igényem van az aktív és a passzív szerepre is. Ha ez utóbbi valahogyan megoldható úgy hogy az kielégítsen, akkor igen, ismerkednék.

2015. jún. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Gombos Zoltán válasza:
Én szívesen ismerkednek veled
2015. jún. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
én semmiképp sem, szeretem a feltűnő embereket elkerülni, és ez az
2015. jún. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem pánszexuálisokkal kéne ismerkedned. Pont ezen godolkodtam, néztem egy csomó videót YouTube-on hogy ki hogy néz ki minden hónapban csináltak videót hogy pl 3honapja kapja a tesztoszteront es hogy néz ki hogyan változik a hangja a viselkedése, mindene.

Engem ez annyira megfogott. En lány vagyok de érzem hogy rossz testem van, ettől függetlenül a fiúk tetszenek. Sok olyan sorozatot nézek ahol melegek vannak, es rájöttem hogy meleg fiú lennék, mert belülről az vagyok.

Nagyon tisztelem a transzszexuális embereket, nekem soha nem lenne bátorságom ekkorát lepni. Le a kalappal!

2015. jún. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen ha sexy és normális
2015. nov. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!