Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok nekem jó animéket...

Tudtok nekem jó animéket ajánlani?

Figyelt kérdés
Bármilyen műfaj lehet.

2015. jún. 16. 22:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nozaki-kun. Ez egy shoujo anime, és nekem nagyon tetszett :-)
2015. jún. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Kemekoo válasza:
100%
Naruto, Lovely Complex, Yu Yu Hakusho,
2015. jún. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Yahari Ore no Seishun Lovecome wa Machigatte Iru Zoku
2015. jún. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
Nézd meg az Inuyashát.
2015. jún. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%

Bocsi a kisregéynért! De időt szántam arra, hogy egy kis bemutatót is írjak mellé. :)


Mirai Nikki: Kicsit sok a vér, de egész jó történettel rendelkezik.

Attack On Titan: Minden meg van benne, ami egy jó animéhez kell! :)

Norigami: Humoros, aranyos, misztikus

Another: Hátborzongató története van.

Death Note: Zseniális, megéri megnézni.

Ao Haru Ride: Nagyon átlagos, de ez teszi különlegessé.

Fairy Tail: A karakterek teljesen lekötik az embert a gép elé.

Vampire Knight: Drámai szerelmi történet a vámpírvilágból

Kampfer: Lánnyá Vált fiú? :D (igazából ez inkább középkategória...)

Tokyo Ghoul: Brr...Szomorú, izgalmas, akciódús. Plusz nagyon sok vér.

Lovely Complex: Irtó vicces. kicsit hosszú, de megéri.


:) Én ezeket ajánlom megtekintésre.

2015. jún. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%

Ao no exorcist,

Noragami,

Fairy Tail,

Attack on titan,

Kuroshitsuji,

NaNa,

K projekt,

Kamisama hajimemashita,

Death Note,

Devil may cry,

Amnesia

...

...

Konkrét téma hiányában, még nagyon sokat írhatnék, talán abban a 2km-es listámban ezek a legjobbak:) remélem lesz ami majd elnyeri a tetszésedet^^

2015. jún. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%

Bleach, Nana, Soul Eater

[link] de ezen az oldalon sokat megtalálsz.

2015. jún. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

11 eyes

Akame ga Kill

Akatsuki no Yona

Angel Beats!

AnoHana

Another

Ao Haru Ride

Ao no Exorcist

Barakamon

Black Lagoon

Bleach

Bokura wa Minna Kawaisou

Btooom!

Chrno Crusade

Chuunibyou demo Koi ga Shitai

DanMachi

Dantalian no Shoka

Durarara

Fairy Tail

Gosick

Groove Adventure Rave

Fullmetal ALchemist

Fullmetal Alchemist Brotherhood

(ez jobb mint a sima, az előző teljesen eltér az eredeti történettől, ez egy újrafeldolgozása a mangának, amiben már hűek az alapanyaghoz. Jobban jársz a felirattal nézed, a szinkron borzalmas)

Hakushaku no Yousei

Hataraku Maou-sama

Hyouka

K

K-ON!

Kaichou wa Maid-sama

Kamisama Hajimemashita 1,2

Kaze no Stigma

Kimi ni Todoke 1,2

Kotoura-san

Kyoukai no Kanata

Nisekoi 1,2

Noragami

Ookami Shoujo to Kuro Ouji

Owari no Seraph

Sakurasou no Pet na Kanojo

Seiken no Blacksmith

Shigatsu wa Kimi no Uso

Soredemo Sekai wa Utsukushii

Sword Art Online

Tonari no Kaibutsu-kun

Toradora

Toshokan Sensou

Yahari Ore no Seighun Love Come wa Machigatteiru

Zero no Tsukaima


Bocsi a kisregényért:) Remélem találsz kedvedre valót.

2015. jún. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Tessék:

[link]

2015. jún. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Itt vannak amiket eddig én láttam (és mind bejött) egy kis rövid leírással mert miért ne :)


Death Note: Egy srác talál egy füzetet amibe ha beleírja valakinek a nevét, az meg fog halni. Elhatározza, hogy "megtisztítja" vele az emberiséget bűnözőktől, a világ legjobb nyomozója a rejtelmes "L" azonban a nyomába ered. Két lángelme "párharca" rengeteg kombinálással, izgalmas, fordulatos sztorival, érdekes karakterekkel, hátránya, hogy a vége felé már nem valami jó, én nem is néztem tovább egy pont után, de még így is tudom ajánlani, zseniális.


Hellsing Ultimate: Egy Londoni vámpírvadász titkosszolgálat köré épül a sztori, ütőkártyájuk Alucard, a szinte legyőzhetetlen erejű vámpír aki engedelmeskedik Ser Integra Hellsingnek, a szervezet vezetőjének. Eléggé elszállt sztori rengeteg vérrel és öldökléssel, nem teljesen komolyan vehető, de mégis nagyon Epic és ilyen metafizikai kérdésekkel is foglalkozik.


Samurai Shamploo: egy "lazább" anime, a középkori Japánban játszódik, két vándorló harcos és egy csaj összeáll egy trióvá és útnak indul megkeresni egy szamurájt akinek napraforgó illata van :) Hip-hop stílus lengi be az egészet, ami meglepően jól működik, Nujabes zenéi nagyon hangulatossá teszik, szerethető darab, ha az ember bírja a stílust.


Mushishi: Ginko a Mushi mester furcsa, természetfeletti lényekkel foglalkozik, vándorol és segít az embereken. Nyugodt, lassú anime, minden epizód egy különálló sztori. Szép, elgondolkodtató, relaxáló, bölcs nagyjából ezekkel a szavakkal tudnám jellemezni. Viszont nem az a tipikus "rákattanós" sorozat, ritkábban szoktam elővenni és megnézni egy-egy részt.


Attack on titan: Egy olyan világban játszódik, ahol az emberek hatalmas falak között élnek, ezek védik meg őket a kint élő emberevő titánoktól. Egy nap azonban egy hatalmas titán áttöri a külső falat, ezzel ismét megkezdődik az emberiség túlélésért folytatott küzdelme. Nagyon epic, izgalmas, érzelmes anime, de még csak 1 évad, a folytatás 2016-ban jön. Nagyon várom :)


Fullmetal Alchemist Brotherhood: A Fullmetal alchemist második feldolgozása ami szorosabban követi az eredeti képregényt, mint az első anime, általánosan jobban is szeretik az emberek (ezért is kezdtem el ezt). Még csak félúton járok, de nagyon tetszik. Kicsit szokni kell, lassan indul be a sztori, őszintén az első néhány rész után csalódás volt nekem, de már imádom :D

Edward és Alphonse Elric, a tehetséges alkimista testvérpár elveszítették anyjukat, és alkimiával próbálták újraéleszteni, ami azonban rosszul sült el, így Edward elveszítette fél karját és lábát, míg Alphonse az egész testét (a bátyja egy páncélruhához csatolta a lelkét, így maradt életben). Hogy visszanyerhessék a testüket, csatlakoznak a katonasághoz és állami alkimisták lesznek, így más alkimisták kutatásaihoz is hozzáférhetnek (és persze jól meg is élnek belőle). Hamarosan azonban felbukkan egy pár fura alak, akik nagyon mesterkednek valamiben ;) Nagyon szerethető és izgalmas anime :)

Ennyi, kösz a figyelmet :D

2015. jún. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!