Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiuk, hol szerettek leginkabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiuk, hol szerettek leginkabb ismerkedni? Es milyen lanyok jonnek be leginkabb? Mit gondoltok a szemcsis lanyokrol? 19/l

Figyelt kérdés
2017. jan. 16. 21:02
 1/6 anonim válasza:
100%
ismerkedni legjobban haza pályán szeretek most az legyen a hely ahol sportolok vagy a kedvenc szórakozó helyem az mindegy ott ahol nem érzem magam idegennek. Legjobban a külsőre sportos belsőre nyitott lányok jönnek be és a szemüveges lányok nagyon szexik tudnak lenni :D
2017. jan. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kedves, aranyos, humoros, értelmes. Tehát inkább a belső tulajdonságok számítanak nálam. És a szemüveges lányok vonzóak :)
2017. jan. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Bulikban

Hogy mi jön be nehéz megfogalmazni. Leginkább aki megfog valamivel.

A szemcsis lányoknak vagy nagyon jól áll és full előny, vagy nagyon rosszul. A tied nem láttuk rajtad, úgyhogy nem tudunk róla véleményt formálni.

2017. jan. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Egyetemen pl. egész jól lehet ismerkedni szerintem.

Külsőre szerintem nincs nagy elvárásom, egy szép arc vagy mosoly meg tud fogni annyira, hogy kisebb szépséghibák felett szemet hunyjak, persze ha kicsit sem vonzó, akkor nem tudok rá úgy tekinteni, sajnálom. Belsőt tekintve úgy tudnám megfogalmazni, hogy ha azt érzem, miután megismerkedtem vele jobban, hogy mellette-érte megtennék olyan dolgokat is, amiket általános, normális esetben nem, akkor ő az akit keresek.

Szemüvegről kb. az a véleményem, mint #3-nak, van akin nagyon jól áll és iszonyatosan szexi, míg más esetében az egyébként gyönyörű lányt is elcsúfítja.

2017. jan. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
40%
Legyen gazdag, fullos, mindennap elégítsen ki, dolgozzon helyettem is, teperjen értem énmeg majd poénból lekoptatom 10/9 alkalommal és a végén nagy nehezen igent mondok, ja bocs ezek a lányok elvárásai, legyen kedves, rendes, és fogmosáshoz fogkefét használjon ne bulikba vagy kalandokba más palik bréjét.
2017. jan. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Akárhol. Ha van megfelelő lány, nem hagyok ki lehetőséget, ahhoz túl ritkán van.

Nekem értelmes, fejlődni vágyóak. Többi kialakul.

Hogy szemcsisek. Ez fura kérdés.

20f

2017. jan. 17. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!