Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Most őszintén, ti hány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Most őszintén, ti hány férfi közül válogathatnátok, ha a nem annyira vonzó férfiakat is beleszámoljátok?

Figyelt kérdés
Olyanokat is akiket észre sem vesztek, vagy akár netről hódolótok. Minden férfit, akit meg tudnátok szerezni.

2021. jún. 18. 13:34
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
93%
De ez minket taszít.
2021. jún. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
84%

Rengeteg közül, elég csak végigmenni az utcán. Neten meg ha kiírnám hogy ismerkednék plusz egy fotót, biztosan szintúgy rengeteg akadna.


Ez a legtöbb fiatal nő esetében így van, főleg akik adnak magukra. Ez így szép és jó, a lányoknak udvarolnak sokan de a lány dönt. Majd a férfi dobása jön, hogy hű marad e örökké.


Nekünk lányoknak 14-35éves korunk között nem az a kérdés hogy mennyi pasi akad horogra, hanem hogy ki tudjuk e választani azt az egyet, akivel valóban lehet hosszútávra tervezni.


Én hálistennek megtaláltam, úgyhogy már nem vagyok a társkeresési piacon :D

2021. jún. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
0%

4--es

mert válogatsz..

Bárki megpakolná a szűz lukadat..

2021. jún. 18. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
67%
Abszolút 0
2021. jún. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon kevés férfi tetszik annyira, hogy esetleg meggondolom, hogy összejöjjek vele.

Vagy ha az a kérdés, hogy hány próbálkozik be nálam, nos eddig azt is bőven 10 alatt van, szóval így kvittek vagyunk.

2021. jún. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
0%
Ne kezdjétek! Nincs sokkal több fiú mint nő a frekventált korosztályban.... DE viszont az igazán fiatal korosztályban (középsuli végétől-egyetemi éveken keresztül -pályakezdő munkavállaló időszakig) kb minden 3. fiú tud szexelni ingyen(beleértve párkapcsolatot meg kalandot) a lányok közül pedig kb mindenki (99%).
2021. jún. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
42%

Ha most aktívan keresnék és fent lennék online társkeresőkön és eljárnék bulizni és bevetném magam a dolgok sűrűjébe, akkor szerintem 5000+. De ez csak azoknak a férfiaknak a száma, akik ágyba vinnének (ez szerintem a melegeket leszámítva ha nem is az összes, de a legtöbb libidóval rendelkező férfit magába foglalja).

De mivel ezek egyikét sem teszem, jelen pillanatban nincs a "sorban" senki, aki éppen arra vár, mikor válunk el a férjemmel és leszek megint szingli. Akiket ismerek férfiak (kollégák, baráti kör, stb), lehet, hogy elvinnének egy körre, ha nagyon akarnám, de nyomulni biztos nem nyomulnának, szóval így nem hiszem, hogy nagyon számba kéne venni őket "válogatás" szempontjából.

2021. jún. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
81%

27

"középsuli végétől-egyetemi éveken keresztül -pályakezdő munkavállaló időszakig) kb minden 3. fiú tud szexelni ingyen(beleértve párkapcsolatot meg kalandot) a lányok közül pedig kb mindenki (99%)."

Ez egy butaság, ti. a nőknek van lelke is. Hoppá. Így például én fiatal lányként-nőként a) észre sem vettem, ha kellettem valakinek (mert annyira félénk/gátlásos voltam) b) egy csomószor pechem volt, és olyan tetszett, akinek én nem c) fel sem mertült, hogy szexeljek "csak úgy".

2021. jún. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom, a társkeresőről irtózatos erőfeszítésekkel előbányásztam egy nagyon szuper pasit, aki viszont egyáltalán nem tetszett. Szerintem én sem neki, de azért kezdett volna velem.


A GYK-n néha írnak nálam 20 évvel fiatalabb férfiak, amilyen hülye vagyok, el is gondolkodom rajta (ilyen kis perverz vagyok), de aztán gyorsan bebizonyítják, hogy nem kell velük foglalkozni.


Korban hozzám illők nagyon ritkán írnak és nem igazán ütik meg a színvonalat vagy én nem ütöm meg a színvonalat.


A társkeresőről meg menekülésszerűen távoztam kb. 2 hét után.

2021. jún. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
62%
Tehát 0.
2021. jún. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!