Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért válogathatnak a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért válogathatnak a nők inkább mint a férfiak, amikor kb. Ugyanannyi férfi van mint nő?

Figyelt kérdés
Sokszor szokták azt érvnek mondani hogy ez azért van mert egy fiatal nőt 16 tól 50 éves korig lévő férfiak ostromolják. Igen ám de ez akkor azt jelenti hogy egy 35 éves kor feletti nőt már könnyű felszedni
2018. jan. 20. 14:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%

A 35 feletti nőt meg 25 és 65 között ostromolja mindenki. Na bumm!

A nők azért válogathatnak jobban, mert csak az a férfi foglalt, akin fekszenek. Egy kis szempilla rebegtetés, egy kis mosolygás és a legtöbb foglalt pasi felvágott farokkal rohan az új nőhöz. Gyerek nem akadály. A pasik viszont akkor se kezdenek gyerekes nővel, ha szingli.

Ennyike.

2018. jan. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%

Társat a nőnek is nehéz találnia.


Viszont az a baj, az okozza ezt az egyenlőtlenséget, hogy a férfiak borzasztó nagy ösztönlények lettek. Az utolsó jött-ment nőnél bepróbálkoznak és úgy beszélnek a sunáról, mint más a gyémántról. Egyszerűen nincsenek elvárásaik a nők felé, emiatt a szememben és sok más nő szemében teljesen ócskává válnak. Én az iránt érdeklődök ugyanis, aki mellett igyekeznem kell, és nem már csak a puszta létezésem, vagy a pïnám létezése miatt kíváncsiak rám. Ez jelenleg a ritkább eset. A többség nem is ismer, talán nem is látott még, már nyomul, mint az atom. A nők többsége ilyet soha a büdös életben nem tenne, csak akkor megy a pasi után, ha van neki más is a farkán kívül. Jó esetben ez minőségi belső, rossz esetben csak pénz. Egy valamire való férfi pedig nem is akar megfelelni a nőknek, és ugyanúgy válogat. A többség viszont veri a nyálát és a szar értékrendű üres szutykoknak is meg akar felelni, lásd a kocsivásárlós kérdéseket meg a névtelen priviket. Ha férfi lennék, az utolsó dolog lenne, hogy megfeleljek egy pénzéhes szutyoknak és emiatt vegyek pl drága autót. Ez olyan, mintha a metroszexuális buta pumpednövendékeknek imponálva elkezdenék szoliba járni és szilikoncicire gyűjteni. Nekem van magamhoz való agyam és nem a genitáliám vezényli az életem, van értékrendem és elvárásaim arra irányulóan, hogy milyen embereket akarok az életemben megtűrni, főleg párkapcsolatban. A férfiak erre többségben képtelenek, akik meg képesek, azok élik a maguk életét a maguk értékrendje mentén és ugyanúgy válogatnak. A különbség az, hogy mivel a nőket tini koruktól kezdve annyi pasas bsztatja, amennyivel foglalkozni egy élet sem elég, megtanultak szűrni. A férfiak meg azt látják a társaiktól, hogy megy a zsongás a nagy számok alapján, ami szerintem ebben a formában egy sikertelen fsság. Ebből pedig lesz egy ilyen ördögi kör, amiből egy férfinek csak úgy lehet kiszakadni, ha hisz abban, hogy amit csinál, az jó, ő egy értékes, sikeres ember, akinek nincs szüksége efféle vergődésekre, valamint elkezdi építeni a maga sikeres életét, amiben egy nő csak egy tényező, nem az egész értelme.


Az érték felmutatása mellett nyújtott elvárásnál nincs vonzóbb. Csak amíg a férfiak szemében a női vagina is érték önmagában is, a nők gond nélkül válogathatnak (na nem normális partnerek, hanem biofarkak közül), míg a férfiak nemiszerve egy nő szemében semmivel nem több egy anatómiai képletnél, amit valóban lehet élvezni, de tökéletesen meg lehet nélküle is lenni és nem ér annyit, hogy az ember mindent megtegyen érte.

2018. jan. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Diavolino44 ***** válasza:
21%

#2

Nem nagyon szoktam random kommentekre reagalni, de ez a fajta ostobasag mar faj.

Kb ugyanolyan, hogy ha itt a luzerek kozul valaki meglat egy olyan kerdest, amiben nincs a baratno feneke kinyalva 100%ig, akkor irja, hogy ha nekem baratnom lenne, en soha nem bannek igy vele. Mindig tisztelnem, s a kedveben jarnek. Nem egyszer volt ez leirva.


Kb ennyire intelligens dolog, leirni, hogy ha te ferfi lennel..

Nah akkor kezdjuk azzal, hogy az, hogy ami van beled kodolva, s mi az amire a benned termelodo hormonok, nap mint nap osztonoznek, az nem irhato felul. Te is ugyanolyan osztonleny vagy mint egy ferfi!

Pl vonzodsz ahhoz a ferfihoz, akinek penze van, akinek ferfias kulseje, vagy magas tarsadalmi statusza. Szereted ha egy ferfi iranyit es magabiztos. Paskolja a fenekedet es tartja a hajadat szex kozben.

Ezek mind osztonosek, direkt olyanokat irtam, ami kiderul akkoris ha a ferfi nem nyitja ki a szajat.

A ferfi evolucios programmja, az, hogy minel tobb nonel beprobalkozzom, a noi, pedig az, hogy kivalassza a legjobb jeloltet, mivel ha terhesseg eseten, a ferfi eltunik, mert rosszul merte fel a ferfit, akkor a gyereke eletet kockaztatja a no. (Itt a valaszom kerdezo)

Igy egy igazi ferfi be kell, hogy probalkozzon. Az, hogy sokan Nem probalkoznak be, vagy csak facebookon az tarsadalmi kondicionalas kerdese.

Ha ferfi lennel, te is ugyanilyen lennel, mert nokent is ugyanolyan vag mint a tobbi no!


De azert orulok neki, hogy nagyjavol azzal tisztaban vagy, hogy nokent akkor lesz szamodra ertekes egy pasi ha, nagyjabol lesz@rja a fejedet, s te csak mint mellekes “tenyezokent jelensz meg az eleteben. Legalabb oszinte vagy ;)

2018. jan. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
13%

Mert a férfiaknak többféle nő jön be és elfogadóbbak. A nőknek általában a jobb férfiak jönnek be és kritikusabbak.


#1: "A pasik viszont akkor se kezdenek gyerekes nővel, ha szingli."

Szólók édesanyámnak, aki félrelépett apám mellől, hogy vele amúgy nem kezdett ki még senki. Meg a többi anyukának is, akit ismerek és rájuk nyomultak... :D


#2: "Viszont az a baj, az okozza ezt az egyenlőtlenséget, hogy a férfiak borzasztó nagy ösztönlények lettek."

Ez oda-vissza áll. Az ember egy ösztönlény, mindkét nemnél vannak ilyesmik.


"Én az iránt érdeklődök ugyanis, aki mellett igyekeznem kell, és nem már csak a puszta létezésem, vagy a pïnám létezése miatt kíváncsiak rám."

Tehát, ne legyen a másik fél elfogadó? Ha épp nem igyekszel eléggé, akkor nem zavar, ha kidob, mert épp pár órát jobban igyekezett más?


"A férfiak erre többségben képtelenek, akik meg képesek, azok élik a maguk életét a maguk értékrendje mentén és ugyanúgy válogatnak."

Attól, hogy valakinek lesz egy értékrendje és ignorálja az emberek egy részét, miért válogathatna? Ez alapján egy 150 centis, ronda férfi válogathat a nők között, ha nem csak a pénzéhes nőket akarja?


"Ebből pedig lesz egy ilyen ördögi kör, amiből egy férfinek csak úgy lehet kiszakadni, ha hisz abban, hogy amit csinál, az jó, ő egy értékes, sikeres ember, akinek nincs szüksége efféle vergődésekre, valamint elkezdi építeni a maga sikeres életét, amiben egy nő csak egy tényező, nem az egész értelme. "

Ez jól hangzik és egyetértek. De, ha valaki ezt csinálja és csak egy tényezőként rakja be az életébe a nőt, akkor simán rakhat be több tényezőt, mert neki úgy kényelmes.


"Az érték felmutatása mellett nyújtott elvárásnál nincs vonzóbb."

Ez jól hangzik.


"míg a férfiak nemiszerve egy nő szemében semmivel nem több egy anatómiai képletnél, amit valóban lehet élvezni, de tökéletesen meg lehet nélküle is lenni és nem ér annyit, hogy az ember mindent megtegyen érte."

Háát... Azért néhány nő nem értene ezzel egyet... :D


(A kérdéseim nem kötekedésként írtam, tényleg érdekel a válasz.)

2018. jan. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Az ember nem ösztönlény. Vannak ösztönei, de 150 évvel ezelőtt egy fickó (meg a lánya) is megmondta már, hogy felül tud rajtuk kerekedni, ettől több, mint az állat. Az ember tud dönteni, ura magának és nem az a normális, ha ezekben a döntésekben az ösztönök vezérlik a maguk primitív formájában.


Elfogadó lehet. Megalkuvó ne legyen. Az a baj, hogy sok férfi ugyanúgy vágyik pl egy flegma szutyokra is, mint egy rendes nőre, képes neki elnézni mindent, még akkor is, ha nem is szép. Meg mikor egy kétgyerekes anya, aki egyetemet végzett, egy szinten áll egy lotyóval, akinek minden tudománya a szopás. Erről az igénytelenségről beszélek, mikor a férfi egy normális nőnél, meg egy nála hatványozottan szarabb nőnél is ugyanúgy teper. Egy nő ilyet nem szokott, persze, vannak az ilyen idióták, akik az alkoholista senkik megjavításában reménykednek, de a többség telibeszarja a tartós munkanélkülit és jobban felfigyel egy dolgos emberre. A férfiak többsége meg képes még eltartani is azt a munkanélkülit, ha nő. Ez számomra hányignerkeltően szánalmas. Hogy gyakorlatilag elég nőnek lennem és nincs az, hogy "ha nem vagy hajlandó vállvetve dolgozni, mert egy lusta számító lotyó vagy, kiváglak, mint macskát szarni". Holott ez lenne a normális, nem mindent lenyelni a nőknek és még adni is alájuk a lovat. Az elfogadás pedig nem egy idegen emberrel szemben érvényes elsősorban... Hanem mikor valakit már szeretsz és kötődsz hozzá... És tett valamit, amitől ez nem csak pazarlás.


Nem az értékrendje miatt válogathat, hanem attól, hogy tesz valami tiszteletteljeset, valami elismerésre méltót, nem csak vetődik a nők elé. Az a baj, hogy sok férfinek a nő, a pïna jelenti a világot, nem választ párt, hanem talál valakit és ennyi volt. Nincs a párkeresésükben semmi igényesség, mert az életük látványosan aköré szerveződik és suna nélkül földhöz verik magukat meg itt hisztiznek meg idegbetegeskednek. Emiatt akarják magukat rendbeszedni, emiatt akarnak jól keresni. Mármint a csődtömeg megfelelési kényszeresek. Aki nem az, azt egyrészt nem zavarja, hogy mekkora a választék, másrészt tud szűrni és csak olyan nőknek udvarol, akiknek van értelme minimálisan. Akinek van élete, időpazarlásnak éli meg, hogy idegen emberek tucatja után sóvárog még a viszonzatlanság ellenére is, ebben biztos vagyok.

2018. jan. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
90%

5-össel egyetértek, és pár dolog eszembe jutott, amit nem értek.


Az egyik, mikor valaki belinkel egy lányról egy képet, és a férfi válaszoló véleménye az, hogy "fúj, mekkora szutyok riibanc, hányok tőle, az ilyen a női nem szégyene, mocskos qrva". Utolsó sor: "azért megbsznám".

????????????????????????????


Ha én undorodok valakitől, az intim szférámba se lépjen bele, olyanra nem is gondolok, hogy "azért belém élvezhet".


A másik, amiről minden kérdés szól és nem értem: hogy miért jó a pasiknak, ha ők egy "igény levitel" után jók csak? Ha nekem azt mondaná valaki, "amúgy nem jöttem volna össze veled, csak lejjebb vittem az igényeimet", nekem égne a szégyentől a fejem. Nem akarok "most épp nincs jobb" nő lenni.


Az utolsó pedig az, amit megkérdezek mindig, és varázslatosan meghal a kérdés, amikor arról beszélnek, hogy mekkora előny az ilyen-olyan autó meg ennyi-annyi pénz. Ilyenkor megkérdezem, hogy "mivel lesz a nőnek több azáltal, hogy pénzes fószerral randizik". Mert ez egy randi, nem házasság. Ilyenkor nem kapok választ, mert a nő nem ellopja a pénzt, hanem a pasi fizet, hogy később puncit kapjon. Tehát ő választott olyat, akit nem szerelemmel kell levenni a lábáról, hanem pénzzel.

2018. jan. 20. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%

1-es, ez mind igaz lenne, ha a nők is csak dugópajtit keresnének, mint a pasik.

A nők többsége TÁRSAT keres, azt pedig nekik is nagyon nehéz találni.

2018. jan. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
2-es, ezt ennyire összeszedetten és logikusan leírva még nem láttam. Nagyon jó!!! (És igaz.)
2018. jan. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
5%

2-es amit mondasz egy baromság. Ez valami csajos hülyeség, amit folyamatosan nyomattok.


28 éves szűz pasas vagyok. Szerinted mennyire érdekel engem a p.ina. Vagy azt a több 10 ezer srácot aki 30 évesen még szűz?

2018. jan. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
4%

Mert nincs ugyanannyi, Kérdező - férfiból sokkal több van. Abszolút férfitöbblet is van, de a relatív férfitöbblet sokkal durvább (a huszonéves nőkre a 25-60 férfikorosztály nyomul).

Jönnek itt azzal, hogy a nőktől sokan csak sexet akarnak. Na és? Attól még ugyanúgy válogathat. Egy átlagférfitól senki nem akar semmit, tehát akárhogy is nézem, sokkal rosszabb helyzetben vannak.

2018. jan. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!