Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedülálló anya párt vagy új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló anya párt vagy új apát keres?

Figyelt kérdés

Szóval ilyen helyzetben lévő nő már semmiképpen nem éri be egy sima párkapcsolattal?


Szóval ha a férfi nem akar vagy nem alkalmas a nő gyermeke új apjának szerepére akkor a nő inkább továbbra is egyedülálló anya marad?


Olyan létezik, hogy a férfit nem érdekli a nő gyereke, mert ő csak a nőt akarja és a nő ezt elfogadja?



2021. jún. 18. 13:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy sima párkapcsolat, és nem kell pótapának lenni. Hogy képzeltél egy ilyen együttélést, a pasi előkelő idegenként lakik velük, étkezésekkor nem kapcsolódik be a beszélgetésbe, nem mennek együtt sehova, nem ülnek együtt le tévét nézni stb., csak bevonul a szobába, és várja, hogy a nő egyszer csak csatlakozzon hozzá?
2021. jún. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Én párt kerestem. A gyerekem mégis pótapát lát benne. Ha a társam erre nem lenne vevő, ha ridegen elutasítaná a gyerek szeretetteli közeledését, akkor az lenne a kapcsolat vége. Az egyedülálló szülő csomagban jár, ezt el kell fogadni. Aki ignorálni szeretné a gyereket, az inkább keressen gyerek nélküli párt.
2021. jún. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Kérdés, ebben az esetben mit takar az, hogy apa. Mert jobb esetben nem pótapát keres a gyerek, de a gyerek a nő szerves része már. Tehát azt, még ha bizonyos apai feladatokat az új pasira nem ró a nő, attól még el lehet várni, hogy:

- tudjon közösködni a gyerekkel, részt vegyen családi eseményeken, le tudjon egy kicsit játszani a kölökkel

- alkalmazkodjon a gyerekhez, amikor a nővel programot szervez

- ha esetleg együtt élnek, olyan nincs, hogy külön kassza, és új pasi annyira kuporgatja magának a pénzt, hogy egy csokit nem vesz a gyereknek

- fontos döntések meghozatalánál a gyerekre is legyen tekintettel a férfi / ne várja el, hogy a nő őt helyezi előbbre (pl. olyan helyre ne költözzenek, ami veszélyes a gyerekeknek, szarok az iskolák stb.)


Ha neked az lenne a megfelelő, hogy amikor veled találkozik a nő, szórakozgattok, megdugod, a gyerekével meg soha ne találkozz, nem akarsz a gyerekkel udvariasan viselkedni... akkor ne gyerekes nőt hajkurássz.

2021. jún. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én elsősorban párt keresnék és nem aggódnék azon, hogy az új párom elfogadná-e a kislányomat, ugyanis minden pasit az ujja köré csavar, annyira tündéri kislány. Nem vagyok elfogult, csak ismerem őt, szóval ez a kérdés nem is izgat, hogy jaj, mi lesz, ha nem szereti. De. Imádni fogja minden pasi. Sokkal jobban aggódnék a férjem új nője felől, mert az apja is annyira imádja, hogy ezt nem minden új mostohaanyuka tolerálná.

Én mondjuk még nem váltam el, de nem véletlen gondolkozok ezen sokat.

2021. jún. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem lehet egyértelműen szétválasztani iylen esetben, mivel a nő "csomagban" jön a gyerekkel együtt. Anyagilag tud független maradni az új pár és a gyerektől is ameddig nem költöznek össze. Viszont ha összeköltözés megtörténik, akkor óhatatlanul is ő lép az apa szerepbe valamilyen szinten, hiszen egy fedél alatt él a gyerekkel. Együtt járnak programokra, segít neki pl háziban vagy akármi. Nem tudja tehát magát teljesen függetleníteni. Szóval én azt mondom, kicsit mindkettőt. Egy egyedülálló anya jobban megválogatja már, kit enged be a gyereke és a saját életébe.
2021. jún. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

En nem fogadnam el.

Tiszteletben tartom hogy valaki nem akar mostoha apa lenni, de az olyan novel kezdjen akinek nincs gyereke, engem meg hagyjon beken.

Tiszteletlensegnek ereznem a fiam fele.

2021. aug. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!