Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, hátrányt jelent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hátrányt jelent ismerkedéskor, ha őszintén elmondom, hogy nagyon hízékony vagyok?

Figyelt kérdés
Tehát extrán figyelnem kell arra, hogy mit és mennyit eszek és mozgok, különben hamar feljön rám pluszsúly.

2021. jún. 18. 12:26
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Nem bántottál meg, nem vagyok sértődékeny. Attól nem eszik-iszik valaki egészségesen, ha zero colát iszik rendes helyett, vagy szénhidrátcsökkentett pogácsát eszik.Nem akarok sosem gyereket, nem a leírtak miatt, ezt viszont bővebben nem fejteném ki, nem tartozik a kérdésemhez szorosan.
2021. jún. 18. 14:25
 22/27 anonim ***** válasza:
87%
Egy kissé kényszeresnek tűnsz, ez azért zavaró lehet, és egyáltalán nem a plusz 2-3kg miatt. Lehet, hogy egy személyi edző, vagy profi testépítő ezt jól tolerálná, aki eleve odafigyel az étkezésére és a sportra.
2021. jún. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem semmi gond nincs az étrendeddel és hozzáállásoddal, ha ez nem kényszer, hanem életmód(váltás volt).


Én is figyelek az étkezésemre és sokat mozgok is jó ideje, de én néha csalok.

Szóval engem pl lehet, hogy egy egészségtelenül élő ember néha el tudna vinni rossz irányba .(meki, rendelés otthonra, cukros üditő, stb) és ez nekem ugye csábítás lenne, főleg, ha noszogat is. :D


De ha jól értem, te nem is vágysz ilyen dolgokra, tehát téged nem zavarna, ha a párodat be kellene kísérni a mekibe, vagy pizzát rendelne magának otthonra? Nem éreznéd kínzásnak, hogy ő "eheti", te meg nem? Mert ha nem, akokr szerintem ezzel a résszel nem lehet gond. Inkább azt kell tolerálni a leendő partnernek, hogy sok idődet fordítod a sportra.

Viszont csatlakozom 1 előttem szólóhoz, a sport se menjen az éjszakai pihenés rovására, mert azzal nem feltétlen teszel jót a szervezetednek és a mentális egészségednek sem.

2021. jún. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
10: azért, mert ember alig van, akinek legalább egy diabéteszes rokona ne lenne, vagy inzulin rezisztens. Csak az a tévhit, hogy vékony embert ez automatikusan elkerül, ha mozog, ha nem. Pedig van vékony cukorbeteg is-apai nagyanyám is az volt -.
2021. jún. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Klassz, de par kilon ennyire gorcsolni🤷
2021. jún. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Tehát nem fogok senkivel elmenni mekibe, cukrászdába stb. - na, EZ probléma. Tehát nem fogsz egy jót enni, vagy aztán azon görcsölsz, hogy úristen, híztál 3 kg-t.


Nem egészséges a gondolkodásod.

2021. jún. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gond, nem a súlyodba fognak beleszeretni
2021. júl. 19. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!