Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, hátrányt jelent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hátrányt jelent ismerkedéskor, ha őszintén elmondom, hogy nagyon hízékony vagyok?

Figyelt kérdés
Tehát extrán figyelnem kell arra, hogy mit és mennyit eszek és mozgok, különben hamar feljön rám pluszsúly.

2021. jún. 18. 12:26
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

"Nem tudom, hogy Magyarországon miért sovány = egészséges"


Ha olvasol itt ilyen kérdéseket, mindenkinek mindegy a másik mennyit zabál, mozog, HA nem látszik meg rajta.


Ezért nevetséges, mikor idegenek kövérségén és egészségén sopánkodnak. A társuké sem érdekli, ha jól néz ki.

2021. jún. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
13 éve nem voltam, nem is hiányzik egyáltalán. A jövendőbeli páromat nem tiltom el, oda megy, azt eszik, amit szeretne, csak értse meg, hogy én nem, ne erőszakoskodjon,ne próbáljon meg meggyőzni. Nem vagyok sovány, nekem sem tetszik a soványság,sosem akartam az lenni, nem tudom ezt hol olvastad, hogy az vagyok. Nagyon minimális eritritet használok, biztosan kevesebbet, mint amennyi cukrot te. Kis mennyiségű cukortól is narancsbőrös lesz a popsim és a combom + a pattanások az arcomon, hátamon. Ne mondd már, hogy este 10-kor egészségtelenebb futni, mint mondjuk este 7-kor, ha egyszer akkor érek rá aznap. Havi 1-szer állok mérlegre, a ruháimom megérzem, ha hízok.
2021. jún. 18. 13:36
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

nekem túlságosan paranoiásnak tűnsz. 5 kilótól félni, ami meg sem látszik és erre mondani, hogy hízékony vagy?


"akkor keresned kell egy párt, aki ugyanígy gondolkodik az esetek többségében"


tehát 2 paranoid ember álljon össze? Nope.

2021. jún. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%

#13 Nem kifejezetten a paranoiáról beszéltem, de olyan párt érdemes választani, aki nem a mekibe szervezi a közõs baráti találkozókat, nem fog kiborulni, ha vizet iszol csak a cukrászdában (akkor sem, ha három hete nem aludtatok, mert az első gyerek beteg volt a másodiknak meg jön a foga), közben lakást vesztek és amúgy állást is váltasz.


Vagy, nem zavarja, hogy a felesége gyerek mellett heti 4x futni jár és természetesnek veszi, hogy nem megy sörözni heti 2x a haverokkal, vagy úgy igazítja 30-40 évig a programját, hogy működjön.


Amit a kérdező csinál az egy életmód, ami nyugis időben is nagy energiabefektetést igényel. Olyan párt kell keresni, akinek a sport/diéta/egészséges életmód szintén fontos és nem érzi már az elején óriási tehernek, hogy alkalmazkodjon.


Ez majdnem olyan nagy elköteleződés, mint a htb-s feleség életvitel. Ha nem hisz benne mindkét fél, csak konfliktus forrás.

2021. jún. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, hogyha megbántottalak kérdező! Igaziból, ha mindent eritteittel készítesz, akkor sincs jogom ítélkezni és valószínűleg jobban tudod, hogy neked mi a jó, csak össztársadalmilag zavar. A cukorhelyettesítő kifejezetten, mert egyszer láttam egy felmérést, ahol a magyarok 70%-a vallotta, hogy odafigyel az étkezésére, és aztán a hogyannál azt jelölte, hogy mert cukormentes szémsavas italokat iszik, más opciót, minden nap eszik zöldséget, heti 4x sportol, csak vizet iszik, bio kaját eszik stb. viszont nem jelölt meg valami 60% utána.
2021. jún. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

A kapcsolat alapja az elfogadás, a másik hobbijának elfogadásával is jár.


Szóval nem kell feltétlen ilyen-olyan embert keresnie. Szimplán elfogadó személyiséget

2021. jún. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem a hízékonyság lesz a gond, hanem ez a strict napirend.

Ezt csak hasonlóan élő férfi fogja tolerálni.

2021. jún. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

#16 Én ezzel így nem értek egyet. A kapcsolat alapja a jó párválasztás és az elfogadás inkább.


Pl. a férj úgy dönt, hogy szeretne még egy feleséget, ki fogja könnyebben elfogadni. A muzulmán nő, aki ebben nevelkedett, vagy egy európai, aki utálja az iszlám vallást?


A férjnek munkanélküli lesz, depressziós és leszázalékolják. Ki fogja könnyebben elfogadni, egy maximalista, aki önmaga is küzd azzal, hogy nem elég jó bármit is csinál, vagy valaki, aki nem veszi olyan komolyan az életet és a munkát?


A pár egyik tagjának van egy kutyája. Ki fogja könnyebben elfogadni, aki önmaga is kutyabolond, vagy aki amúgy csak megtűri az állatokat.


És nem feltétlenül az első öt évben lesz belőle konfliktus, hanem simán lehet, hogy a gyerekek születése után. Amikor teher lesz, hogy a pár egyik tagja szerint napi egy órát kell kutyát sétáltatni, a másik szerint viszont inkább takarítani kéne napi egy órát.


A kérdező napi egy órát biztos foglalkozik azzal, hogy sportoljon+főzzön és nem feltétlenül hobbiként fogja mindig felfogni, ami feltölti. Szerintem érdemes olyan párt választani, aki megérti a preferenciáit és nem akad össze a sajátjával, mert gyerekek mellett könnyebb lesz.


Nyilván, ha olyanba szeretsz bele, akkor sok mindent nem tehetsz, de azért úgy alakìtani lehet az ismerkedést, hogy több hozzád hasonló sráccal találkozz.

2021. jún. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
91%
Mondd, ás mit csinálsz, ha gyereked lesz? Csak mert ezt a menetrendet nem fogod tudni tartani.
2021. jún. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
56%
#19 Olyan párt választ, aki kisegíti vagy a szülés után átrendeződnek a preferenciái vagy befogja a nagyszülőket/bérel egy babysittert, aki napi másfél órát vigyáz a gyerekre, amíg ő felöltözik, fut és lezuhanyzik. Elvileg, ha jó alvó a gyerek, akkor meg lehet csinálni. Ha meg nem,nakkor úgyis olyan fáradt lesz, hogy nem akar futni menni.
2021. jún. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!