Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, hátrányt jelent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, hátrányt jelent ismerkedéskor, ha őszintén elmondom, hogy nagyon hízékony vagyok?

Figyelt kérdés
Tehát extrán figyelnem kell arra, hogy mit és mennyit eszek és mozgok, különben hamar feljön rám pluszsúly.

2021. jún. 18. 12:26
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
Bár nő vagyok, de szerintem igen. Az, hogy hízékony valaki, az általában úgyis meglátszik, ha meg figyelsz rá, akkor nem probléma. Erre felhívni a figyelmet butaság.
2021. jún. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
0%
Attók függ, hova megy az a plusz súly.
2021. jún. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
94%
Nem gond megyünk sokat kirándulni meg biciklizni
2021. jún. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

És? Olyan ember vagy, mint mindenki más. Más meg nem tud hízni pl én.


Totál nem érdekel, ki milyen hízékony, a belső jobban érdekel.

2021. jún. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
felszaldhat 8-10 kiló vagy 2-5 mert az utobbi az nem annyira extrém, persze ez függ attől is hogy mennyire vagy arányos.. vannak akiknek valóban lassú az anyagcseréjük, de a legtöbben irreálisan látják önmagukat . Azért ez miatt ne stresszelj szerintem, manapság túl sok elvárást állítanak az emberek maguk elé ami nem tesz jót az egészségnek.
2021. jún. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Nem jön fel semennyi, max. mensikor 1-2 kg, de ehhez az kell, hogy egészségesen étkezzem és heti 4-5-ször elmenjek edzeni. Ha valamelyikre nem figyelnék oda, akkor pikk-pakk feljönne 5 kg. Tehát nem fogok senkivel elmenni mekibe, cukrászdába stb., mert nem fér bele az étrendembe, másrészt a bőröm sem bírja, pattanásos leszek tőlük.
2021. jún. 18. 13:01
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

1-5 kiló? Az meg sem látszik.


Amúgy a husis lányokat sok férfi szereti.

2021. jún. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
72%

akkor lesz hátrány, amikor nem lesz időd valami miatt eljárogatni edzeni, meg lusta leszel odafigyelni a kajára


reméljük nem lesz ilyen

2021. jún. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Van, hogy reggel 5-kor kell kelnem miatta, van olyan is, hogy este 10-kor indulok el edzeni, nem maradhat ki, megoldom, muszáj az egészségem miatt megtennem. Főzök-sütök magamnak, hogy tudjam,miket viszek be a szervezetembe.
2021. jún. 18. 13:12
 10/27 anonim ***** válasza:
100%

#9 Nem tudom, hogy Magyarországon miért sovány = egészséges. A te leírásod alapján is "nem ülök be mekibe, mert felfut rám öt kiló"... Én azért nem ülök be mekibe, mert egészségtelen. Függeltenül attól, hogy hízlal-e.


És nem cukorhelyettesítőt eszem, hanem kevés cukrot, mert nem az a cél, hogy ne hízzak, hanem, hogy ne legyek cukorbeteg.


Este 10-kor nem állok neki futni, mert az is egészségtelen, hanem helyette igyekszem minden nap ugyanakkor feküdni és nem mérem magam mérleggel, mert az meg aztán abszolút nem mond semmit arról, hogy mennyire vagy egészséges. Ha kezdesz hízni úgyis látszik, az emberek többsége meg naponta max. a dehidratáltságát tudja vizsgálni kb.


Amúgy annyi a trükk, hogyha ilyen szélsőségesen gobdolkodsz (mi mondjuk én), akkor keresned kell egy párt, aki ugyanígy gondolkodik az esetek többségében. Egy átlagos ember ki fog borulni előbb-utóbb, ha sose ülhet be a mekibe, és akkor jársz jobban, ha ez nem 10-15 év múlva, hanem 3 éven belül történik.

2021. jún. 18. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!