Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha random leszolitanak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha random leszolitanak egy lányt az utcán hogy szimpatikus es szeretnék vele ismerkedni ez mennyire jó ötlet ismerkedés céljából?

Figyelt kérdés
Sosem volt még barátnőm szoktam írogatni csajoknak de nem vált be egyébként 21 éves vagyok azt hogy eddig miért nem volt barátnőm nem szeretnem megosztani senkivel egyéb lelki okok miatt! Az ötlet onnét jött hogy mostanában szoktam lattni lányokat a padon ücsörögve de semmit nem csinálnak gondoltam od mehetnék aztán lesz valami kaptam mar pár meggalazzatast lánytól szóval az elutasítás nem hattna meg ,de nem fognak hülyének nézni ? :D írogatni annyira nincs is kedvem jobb eloben egy beszélgetés le kommunikálni mint semm írógatni..

2021. jún. 17. 23:08
 1/8 anonim válasza:
64%
Szerintem egyedi lenne,és ha jól csinálod,nem bunkóként szerintem be is vállhat
2021. jún. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bunkó nem lennék semmiképp! Ha csak barátaim lennék es neha ide oda elhivnanak magukkal csavarogni számomra az is Nagy előre lépés lenne mert barátaim sincsenek szóval en aztán tényleg nem veszitek semmit!
2021. jún. 17. 23:24
 3/8 anonim válasza:
66%

Igazából full komolyan mondom,bevállna. Csak tényleg jó szavakat kell használni,és alapból barátkozásnak induljon,ne barátnő szerzésnek szerintem

1-s voltam

2021. jún. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Navajonkivagyok válasza:
46%
Hát haver őszinte leszek de itt nagyon játszik a külső, ha van egy megjelenésed onnantól nincs probléma. Ha ilyenre szánod el magad akkor azt megtervezve csináld, ne csak ugy random hazafele menet. Egy jó parfüm elég sok csajt meg tud fogni, na persze ha össze is jöttök nem a kapcsolat mérvadója lesz az, hanem az hogy egyáltalán kialakul e a kapcsolat :D rengeteg csaj ismerősöm van, é 99% nál benne van a top3ba az illat. Ha jött össze valami, kérjük a siker sztorit 🙋
2021. jún. 18. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Mindenképpen le fogom majd írni a tapasztalataimat ezzel kapcsolatban ha esetleg valaki a későbbiekben ezzen tori a fejet akkor eltudja majd olvasni !! Remélem osze jon valami kitartó leszek bármennyi kudarc érjen ezzel kapcsolatban.

Előbb utóbb sikerülni e kell de ha nem akkor is tovább próbálkozok majd már csak azért is. :) ha barátnőm nem is de barátaim biztosan lesznek abbol meg kitudja bármi lehet... a barátságnal a kulso nem mervado bár bevalom nem vagyok olyan jo pali de ami tolem tellik azt megteszem max be bukkok egy párszor de akkor is lesz tapasztalatom ami most semmi ennel már csal tobb lehet :D

2021. jún. 18. 00:17
 6/8 anonim válasza:
42%
En koromban meg siman lehetett ismerkedni az utcan, ma mar minden besorolhato az 'abuzus' fogalmaba ami egy picit csavar a mai fiatalok lehetosegein. Amugy sem figyel egyik-a masikra, mert a telefonjat nyomogatja, vagy ugy sem hall mert 'fules' van a fejen :)))
2021. jún. 18. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Engem szólítottak le. Nem kimondottan az esetem a srác, de nagyon bátor volt, hogy utánunk jött és barátnőm előtt csak nekem címezve mondta, amit szeretett volna... Ha jól nézel ki és jó lányt sikerül kifognom, még lehet is belőle valami.
2021. jún. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem az internet és az utcán leszólítàs két nagyon rossz stratégia. Fiatal korban akár még működhet is, de később az emberek 70%-a párkapcsolatban van és a többség nem a maradék 30%-hoz megy oda...
2021. jún. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!