Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves vagyok, nem volt kapcsolatom. Nektek ennyi idős korotokra volt már normális kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

Az emberek 90%ának szerintem volt már több éves kapcsolata ennyi idős korára.

Félek hogy nekem sosem lesz már, nem értek a nőkhöz. Olyan jó aki meg tudja találni az igazit és nem kell félnie hogy egyedül marad élete végéig.


2021. jún. 17. 21:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

#10


Hasonló helyzetben vagyok, mint régen a barátod, 25+ kilót fogytam, aztán mégsem kellek a kutyának sem.


És nem 160 kg-ról fogytam 145-re, hanem most vagyok 80kg körül.

2021. jún. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

#11 lehet ott vannak más gondok is xd


kövér/f

2021. jún. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
1: Azért ezt vigyük már egy kicsit lejjebb, azért ne legyen már kiváltság, hogy valakinek 22 éves koráig volt nője.
2021. jún. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!