Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzem azt hogy sosem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem azt hogy sosem lesz nekem normális kapcsolatom?

Figyelt kérdés

Már kb 7 éve szeretnék barátnőt, de nem találkoztam még össze olyan lánnyal akivel el tudtam volna képzelni. De azért ez nagyon sok idő. A kis kamasz gyerekek is tudnak párt taláni már én meg felnőttként sem.


Igazából azért érzem azt hogy nem lehet normális kapcsolatom, mert eléggé zárkózott vagyok aki egyedül is jól el van. Meg nagyon úgy célom sincs. Persze gyerekeket, szeretnék majd, meg ha lenne barátnőm akkor vele utazgatnék, de így nagyon nagy céljaim nincsennek. Nem tudom hogy ez gond e esetleg.


Tényleg vicces az hogy a kis 15 évesek is találnak kapcsolatot.


2021. máj. 27. 11:46
 1/1 anonim ***** válasza:
Add lejjebb az igényeket.
2021. máj. 27. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!