Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális esetben tiniként éli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális esetben tiniként éli meg az ember az első szerelmet?

Figyelt kérdés

Annyira nehéz őszinte lányt taláni akivel tényleg boldog kapcsolata lehetne az embernek. Sokan csak azért vannak együtt hogy ne legyen egyedül, esetleg hogy mások előtt menőnek tűnjenek. Én így látom, lehet rosszul. De én nem ezek miatt szeretnék hanem a szeretet miatt. Kezdem feladni a keresést mert ilyen lány nincs. Már nem vagyok tini, régebben azt gondoltam felnőttként könnyebb lesz. Zavar hogy ennyire nem találok rendes lányt.


Olyan dolgok történtek már velem, pl. Ismerkednem egy lánnyal teljesen elhiette velem hogy szeret, sőt az anyukáját is bevonata ebbe. Majd utólag rájöttem hogy párhuzamosan mással is ismerkedett. Végül nem engem választott, lehet jobb is.

Nekem ez olyan fura miért kell ilyet csinálni, miért kell így versenyezni.

Annyira nem az őszinteség a lényeg a mai világban.

Hol vannak a normális lányok?


2021. jún. 17. 13:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Rossz helyen keresgélsz. Vannak normális lányok, nők, csak ti nem veszitek észre, mert folyton csak a ribikre csorog a nyálatok férfiak!
2021. jún. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!