Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg normális ha az ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg normális ha az ember nem felejti el az első szerelmét?

Figyelt kérdés

Az első szerelmemmel érdekes kapcsolatunk volt, nem voltunk egy pár soha de elemi erővel vonzódtunk egymáshoz és emiatt rettegtünk belekezdeni bármibe is, jópárszor kötöttünk ki ágyban viszont ami földöntúli volt, olyan izgalmat senki mással nem éreztem. Ha mással voltunk soha nem értünk a egymáshoz de akkor is érződött, hogy vibrál a levegő közöttünk, a párjaink mellett is flörtöltünk, nem bírtuk egymás nélkül de együtt sem, túl intenzív volt.

Egyszer csak vége szakadt egyik pillanatról a másikra és amikor ő keresett én már férjnél voltam. Évek óta csak futólag találkoztunk de a mai napig belefacsarodik a szívem ha látom, hiányzik, úgy érzem még mindig szeretem pedig férjnél vagyok, akibe szerelmes vagyok, a legjobb ember a világon. Szégyellem magam emiatt és nem tudok ezzel az érzéssel mit kezdeni. Ti hogy voltatok ezzel? Normális ilyeneket érezni valaki iránt akivel majd 10 éve nem tartom a kapcsolatot?



2019. szept. 2. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak az emlék hiányzik. Ami volt elmúlt!
2019. szept. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Abszolút nem normális dolog és mondhat bárki bármit. Lehet még azt is eljátszottad sőt tuti, hogy mikor a férjeddel voltál rá gondoltál közben stb. Az első szerelem persze kb. minden ember életében meghatározó vagy nagyon pozitív vagy nagyon negatív általában és ezért emlékeznek rá sok idő múlva is az emberek. Írok egy példát .: nekem baromi kellemetlen volt, mikor egy régi szerelmem feltűnt ilyen időtávlatból a nagy külföldről és szinte azonnal felkeresett. Nekem párom volt neki párja mégis megutdta merre mozgok és mintha véletlen találkoztunk volna feltűnt, amit persze később bevallott, hogy nem véletlen járt arra. Ami volt elmúlt én már se pozitív se negatív szemmel nem tudtam rá tekinteni csak egy semleges emberként, aki tönkreteheti a meglévő kapcsolatom... én az exeket elengedem soha egyikkel sem tartottam még beszélés szinten se a kapcsolatot épp a fenn említett ok miatt, egy ex mindig veszélyezteti a meglévő kapcsolatot, ha valaki nem tudja elengedni.
2019. szept. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős szitu. 17 évesen volt egy hasonlóm, aztán elmentem egyetemre, lett párom akivel 8 évig együtt voltunk, majd találkoztam a "múltal" és végül hozzáment feleségül, már van egy kisfiunk is. Pont ezért hagytam el az akkori párom, mert így éreztem és tudtam, hogy ha ilyet érzek, akkor nem szeretem eléggé az akkori párom.

Nem irigyellek

2019. szept. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
Ezért nem hiszek abba, hogy a nők szerelemből mennek férjhez. Kell egy balek, aki mellettük van, gyereket csinál, apa lesz. A nő meg közben másért van oda.
2019. szept. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én sem felejtettem el soha az elsőt. Bár ne történt volna meg.
2019. szept. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!