Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszi mindenki, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi mindenki, hogy a nőket érdekli a pénz 2021 -ben?

Figyelt kérdés

Lehet régen igaz volt ez, de ma már nagyon nem.


Az egyik híres amerikai tömeggyilkos gazdag volt + volt jó kocsija is, mégis beleőrült a magányba 2014 -re. Azóta a pénz ahhoz az időszakhoz képest is csak még kevésbé számít a Tinder és Instagram korában.



#nők #pénz #BMW #Jön a joci
2021. jún. 16. 21:56
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
72%
Engem érdekel a pénz. 29/N
2021. jún. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%

Mert igaz. Ahogy a pasikat is érdekli a pénz.

MIndenki a pénzből él, és mindenki szeretne többet...

Azért ha egy nőnek lenn két udvarlója, személyiségben, külsőben stb kb egyformák, mindkettő szerethető, de az egyik jómódú, a másik csóró, nyilván azt választaná...

De... ez nem egyenlő azzal, hogy minden nő golddigger, vagy arra vár, hogy eltartsák, hanem csupán annyit, hogy a nők (is) ösztönösen jobban vonzódnak olyan férfihoz, aki mellett biztonságban érzik magukat. Testileg, lelkileg, stb.

Nos, a pénz is ilyen, anyagi biztonságot teremthet.

Ennyiből igaz, de ehhez nem kell milliárdosnak lenni.

2021. jún. 17. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
90%
Mert érdekli őket a pénz. Minket férfiakat is érdekel, mivel a mai világban a pénz az, aminek a segítségével különböző szolgáltatásokat, termékeket vagy akár vagyontárgyakat meg tudunk vásárolni. Nem arról van szó, hogy valakinek megyényi földterületei, luxusautói, házai, nyaralói legyenek, de egy stabil egzisztencia hozzátartozik ahhoz, hogy valaki megfelelő partnernek tűnjön. Tény, hogy a férfiakra ez fokozottan igaz, de azért ne legyünk álszentek, egy 20-25 éves egyetemista lánynál még semmi gond, ha nincs saját lakása, félretett pénze, de egy 30-40 éves nőnél ha kiderül, hogy összesen van egy 20 éves munkába járós autója, amit még a szülőktől kapott, meg kb. 300 000 Ft megtakarítása, az azért rá sem vet jó fényt.
2021. jún. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:

Illetve szerintem az még benne van, hogy egész életükben éltek valamilyen szinvonalon. Nagyon nehéz ez alá menni hosszú távon.


Pl. Nekem két hosszútávú kapcsolatom volt, mindkettő az egyetemen kezdődött, ahol azt mondjuk, hogy nem számít, és sosem voltam egy nagyigényű személy. De amikor olyanokra kellett volna odafigyelnem, hogy mennyi mosogatószert használok és tálcás(?) mosogatást alkalmazni (amit táborokban csináltam, de otthon biztos nem csinálnám rendszeresen, mert nem mossa el jól az edényeket), meg olyanok miatt szólt be, hogy magában eszem a felvágottat, mert nem kívántam a kenyeret (azóta kiderült, hogy gluténérzékeny vagyok, valószínűleg a szervezetem tudta, hogy nem tesz jót), meg a családjának a gyártó soron dolgozó barátaival kellett beszélgetnem, meg olyanokat hallgatnom, hogy azért mi ne legyünk túl gazdagok (én is csak annyira akartam gazdag lenni, mint a szüleim, de a barátomnak az túl sok volt, szerinte egy családba nem kell egy autônál több, nem kell tõbb ingatlan stb.), akkor rájöttem, hogy ez egy társadalmilag eltérő csoport, amiben vagyunk és nagy tolerancia kell ahhoz, hogy tudj élni ilyen kapcsolatban.

2021. jún. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:

Ahhaaa.. azt is megszabja mennyi legyen a fizud, mi legyen a szakmád, mennyi pénzed legyen félretéve, kivel és hol lakj, mert nem áll veled szóba.


Vaaaagy hogy 10-8 legalább megkérdezi, hogy van e kocsim.

2021. jún. 17. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

A mai nőknek már simán van lehetősége karriert építeni, sokszor még sokkal több is, mint a férfiaknak. A világ megváltozott, gyökeresen átalakult, az egyenjogúságban a hagyományos férfi és női szerepek gyakorlatilag megszűntek.

Szóval egy mai, modern nő önmagában a pénz miatt nem fog senkivel összejönni, mint pl. régen a zártabb (akár falusias) környezetben, társadalomban, ahol egy jó házasság akár az túlélés záloga is lehetett.

Egy szó, mint 100 a mai nők val függetlenebbek, nincsenek rászorulva a férfiakra szinte már semmilyen téren sem. Emiatt válogathatnak a SAJÁT igényeik alapján és senki nem "kényszeríti" őket semmire. Gondoljunk csak bele még pár évtizede is igencsak megszólták az embert, ha pl. 30-hoz közeledve egyedülálló volt: "vénlány", "agglegény", szóval társadalmi elvárások szerint kellett élni jórészt.

Ma mindenki azt csinál amit akar.

A nők is elő tudják teremteni azt az anyagi hátteret, ami a normális élethez szükséges. RÉgebben ez annyira nem volt jellemző (3-4+ gyerek mellett ez igencsak bajos lett volna pl.).

2021. jún. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
60%

"Egy szó, mint 100 a mai nők val függetlenebbek, nincsenek rászorulva a férfiakra szinte már semmilyen téren sem"


igen. Mégis elvárják, hogy a férfi keressen többet, hívja meg erre-arra stb.

2021. jún. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

"mai, modern nő önmagában a pénz miatt nem fog senkivel összejönni"


Itt most nyilván a normális esetekre gondolok (mert aranyások és extrém gazdagok mindig lesznek) és olyan társadalmakra, mint pl. a nyugati országoké. (Magyarország 50 évvel le van maradva, szóval az itteni állapotok még annyira nem relevánsak)

2021. jún. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

"igen. Mégis elvárják, hogy a férfi keressen többet, hívja meg erre-arra stb."


Nem tudom te hogy vagy vele, de én nem ezt tapasztaltam.

2021. jún. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
11: Ne hazudj. Fogadjunk, hogy egy csóró Chaddel voltál legutóbb.
2021. jún. 17. 12:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!