Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért hiszi mindenki, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiszi mindenki, hogy a nőket érdekli a pénz 2021 -ben?

Figyelt kérdés

Lehet régen igaz volt ez, de ma már nagyon nem.


Az egyik híres amerikai tömeggyilkos gazdag volt + volt jó kocsija is, mégis beleőrült a magányba 2014 -re. Azóta a pénz ahhoz az időszakhoz képest is csak még kevésbé számít a Tinder és Instagram korában.



#nők #pénz #BMW #Jön a joci
2021. jún. 16. 21:56
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
95%
Én nem hiszem. Most jobb?
2021. jún. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
87%
Csak szépséggel nem lehet lakást, kaját venni meg elmenni nyaralni..ilyen szempontból fontos a pénz. De ti incelek mindig kitaláltok valamit, hogy ne kelljen szembe nézni hogy ti vagytok a hibásak hogy nem kelletek a nőknek..
2021. jún. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
97%

Azért az elég gáz, ha egyáltalán nem érdekli.

Nem kell bedőlni a férfizörejnek. Kell, hogy igényes legyél arra, hogy egy férfi el tudja tartani legalább magát, és hogy tudjon bánni a pénzzel.


De persze ez nem helyettesíti a személyiséget és a vonzalmat, szóval nem áll mindenek felett.

2021. jún. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
97%

Mindenki? Miféle mindenki???

Jaaa, hogy az a három darab szánalom csávó, akik itt trollkodnak 0-24?


Nem tudtam, hogy az ő véleményük számít valamit, mivel leginkább csak egymást meg saját magukat hergelik.

2021. jún. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
87%

Általában azért mindenkinél van egy beugró szint levesen hajlandók összejönni hajléltalannal, vagy egy zimbabwei menekülttel.


De attôl, hogy ezt megugrod, még nem leszel alkalmas egy kapcsolatra. Érzelmileg is készen kell rá állni...

2021. jún. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Szóval egy példa a bizonyíték?
2021. jún. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
16%
Pénz.
2021. jún. 17. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
72%

Értem, hogy mire gondolsz, de szerintem kicsit rosszul fogalmaztad meg a kérdést.

A pénz igenis számít. Viszont! Nem kell milliárdosnak lenni és 6 házzal rendelkezni. Nekem például pont elég, ha a pasinak van egy állandó munkahelye, ahol keres annyit, hogy kényelmesen eltartsa magát.

2021. jún. 17. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem mindenkit érdekel a pénz, mert van a mondás is, hogy a pénz nem boldogít, de könnyebé teszi az életet.
2021. jún. 17. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
43%
Mert a nőket tényleg érdekli a pénz.
2021. jún. 17. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!