Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy pár hete olvastam itt,hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pár hete olvastam itt,hogy egy nő ki írta hogy válás után depis volt,egy férfira se tudott ránézni,majd utána épp az ellenkezője történt,összefeküdt minden férfival?

Figyelt kérdés

ezt egy férfi is meg teheti?hogy akkor fekszik össze nőkkel amikor akar?vagy ez csak a nők meg a jóképű férfiak kiváltsága?

tudom itt minden nő vár a házasságig,mégis,itt olvastam egy nőt aki azzal provokálta az egyik incelt hogy a csávójának beveszi torokra,meg hagyja kutyapózba de egy határozatlan férfinak vissza se köszönne


2021. jún. 16. 18:24
 1/6 anonim ***** válasza:
77%
Akkor javítsuk át: jóképű férfi és szép nő vagy legalábbis helyes, vonzó férfi vagy nő. Átlagos nőnek csak átlag alatti pasi jelentkezik szexért, csúnyának meg csak elkeseredett. De amúgy ki kell ábrándítsalak, ha látnád, hány pocakos átlagos vagy azalatti házas pasinak van szeretője....
2021. jún. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
45%

"vagy ez csak a nők meg a jóképű férfiak kiváltsága?"


Hát ahhoz piszok jó pasinak kell lenned, hogy akkor szexelhess, amikor csak akarsz. Az ilyesmi a nők kizárólagos kiváltsága, nagyon, nagyon ritka, hogy egy férfi ennyire könnyű helyzetben legyen.

2021. jún. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
19, regisztrálj egy bűnronda nő képével a Tinderre és nézd meg milyen pasasok jelentkeznek nála. Utána gyere ezzel a mesével. Ha egy nő csak egy kicsit ki akarja élni magát (azaz benne van az alkalmi szexben) gyakorlatilag bármilyen jó pasit megkaphat.
2021. jún. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Férfiak többségének fizetni kell a szolgáltatásért.
2021. jún. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mindenki azt csinál, amit akar.
2021. jún. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

3 Az, hogy tinderen rád írnak semmit nem jelent. Én sima társkeresőn voltam fent (jó, nem szex kapcsolatot kerestem) de a rám író jó pasik egy része komolytalan volt, rögtön szex chatelni akart, volt amelyik meg levelezés közben eltűnt (nyilván talált mást). Azt kéne megérteni, hogy a szexbe is csak úgy érdemes belevetni magad nőként, ha a másik kíván téged és vágyik rád. És normális. Egy perverz hülye csak szexre sem kéne, ahogy egy olyan sem, aki nem vonzódik hozzám eléggé. És az, hogy rám írt egy fotó alapján, nem jelent semmit.

Olyan férfivel összefeküdni, akivel megismerkedtek és vonzódtok egymáshoz teljesen más, mint hogy tinderen merre húzgálnak, mert élőben dől el sokminden és ezek a megkeresések már az élőben való találkozásig ritkán jutnak el, nehogy utána...

2021. jún. 18. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!