Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kellene leszólítanom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellene leszólítanom a lányt?

Figyelt kérdés

Hogyan szólítanátok le egy lányt, akit már többször láttatok munkahelyen, de semmit nem tudtok róla (csak a szemeteket ragadta meg)?

Milyen kérdést, leszólítást nem vesznek tolakodónak ilyen szituációban általában a lányok?


2021. jún. 16. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Hívd el kávéra.
2021. jún. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

A nevét sem tudod, soha nem beszéltetek egy szót sem?

Akkor menj oda hozzá, érdeklődj a munkaköréről, stb, majd tényleg hívd el egy kávéra, limonádéra munka után. :)

Vagy, ha esetleg munkahelyen nem annyira meholdható, de ismerősöd online felületeken, akkor írj neki valamelyik friss képe kapcsán, ha nem akarod direkt "letámadni".

Most csak magamból indultam ki, mert én pl instán kb hetente posztolok a hétvégi kirándulásaimról és az egyik képre ha reagálna valaki, az tök jó kiindulópont lehet. (nálam)

2021. jún. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem veszi furának, hogy egy vad idegen leszólítja, hogy nem inna meg egy kávét?
2021. jún. 16. 17:10
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én megállítanám, és megkérdezném, hogy ki ő, mit dolgozik, és abból már bármerre ki lehet indulni. Ez egy teljesen jóindulató érdeklődés, elvégre kollégák vagytok, nem? Egy helyen dolgoztok,csak más részlegen... attól még ugyanazért acélért küzdötök,tehát van egy alap bizalom a másik felé.


Tényleg pár szót érdemes váltani, érdeklődni. És még kifejezheted azt is,hogy jobban megismernéd őt, vagy mesélhetne neked a részlegéről... akár pl egy kávé mellett aszünetben. Teljesen korrekt.


Szóval nem úgy kéne nyilván, hogy „Szia! Meghívhatlak egy kávéra?”, hanem azért ezeket a kapcsolódási pontokat érdemes letisztázni előtte. Ő ki, te ki vagy... tényleg csak pár szó, de egy szünetmeghíváshoz nem kell több

2021. jún. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Olyan nincs, hogy semmit sem tudsz róla. Ha már láttad, főleg élőbe, akkor már ismered a személyiségének egy nagyon pici mikrokozmoszát.

Mond, hogy láttad, tetszik amit láttál belőle és szeretnéd jobban megismerni.

2021. jún. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet furának veszi, lehet imponál, mindez attól függ mennyire tart szimpatikusnak. Ne agyalj annyit rajta, amíg várakozol, más meghódíthatja és onnantól cseszheted az esélyeid.
2021. jún. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Munkahelyen nem a legjobb ismerkedni, viszont múltkor az egyik, nálunk csak ritkán felbukkanó csajtól én is a munkaköre felől érdeklődtem. De ez egy másik helyzet volt?
2021. okt. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!