Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 24 évesen ha nem volt még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 évesen ha nem volt még barátnőm attól még lehet esélyem teljes életre?

Figyelt kérdés

Találhatok boldog kapcsolatot így?

Zárkózott vagyok az a gondom valószínűleg emiatt nem jön össze, meg barátaim sincsenek.


Bánt nagyon a dolog mert jó lett volna már.


2021. jún. 16. 08:40
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:

Nem bízom meg egy nőben sem... Mindegyikre férfiak ezrei csorgatják a nyálukat nap, mint nap, meg nyomulnak rájuk folyamatosan a közösségi oldalakon .. Gyakorlatilag, bármikor leléphet valamelyik követőjével, aki gazdagabb, jóképűbb, mint az aktuális pasija!

Kösz, nekem ez nem kell...

2021. jún. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
31 Tehát akkor előbb-utóbb minden nő lelép azzal, aki jobb képű, mint q pasija. Értem.
2021. jún. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:

31-es:

És hol a bizalom?

2021. jún. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim válasza:

A férjem a több, mint 10 év alatt nem panaszkodott, hogy korlátoltam volna bármiben is 🤔 Ugyanúgy csinálja a dolgait, mint azelőtt. Ha valami problémája van, akkor megosztja velem, és én is vele. Sosem csalnám meg, és nem követelőznék semmiért sem. Nekünk kocsink sincs, és ezt sosem róttam a fejére, nem is fogom, mert egyelőre nincs rá szükségünk.

Szóval egyesek a saját negatív tapasztalataikkal próbálják meggyőzni a kérdezőt arról, hogy nem léteznek olyan kapcsolatok, amik tartósak lehetnek és egyik fél sem kerül benne hátrányosabb helyzetbe, netán sérülne. Van ilyen, de ezt már az elején fel lehet ismerni, és olyankor ki kell lépni. Az sem biztos, hogy a másik fél az oka annak, hogy nem találjuk meg a megfelelő társat magunknak.

2021. jún. 17. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim válasza:

"Nekünk kocsink sincs, és ezt sosem róttam a fejére, nem is fogom, mert egyelőre nincs rá szükségünk."


A gond, hogy kevés nő ilyen, sok nő alapból elvárja, hogy a pasik ide-oda furikázzák, mint ahogy kis smink után minden mást is a ferfiaktól várnak el. Az autót biztosan kizárólag te is, csak szerencsére most nincs rá szükségetek.

2021. jún. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

35

Nálunk pl mindkettőnknek van kocsija és nem kell furikázni.

Egyébként azzal sem lenne baj, ha mondjuk néha megkér, hogy vigyem már mondjuk a fodrászhoz, vagy ilyenek. Akinek ez is problémát jelent egy kapcsolatban, az tényleg egy magának való ember.

2021. jún. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Ezen a bolygón senkinek sincs esélye a teljes életre. Nem azért vagyunk itt.
2021. jún. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!