Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 24 évesen ha nem volt még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24 évesen ha nem volt még barátnőm attól még lehet esélyem teljes életre?

Figyelt kérdés

Találhatok boldog kapcsolatot így?

Zárkózott vagyok az a gondom valószínűleg emiatt nem jön össze, meg barátaim sincsenek.


Bánt nagyon a dolog mert jó lett volna már.


2021. jún. 16. 08:40
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:

Főleg így lehet! Egy kapcsolat csak viszi a pénzt, nemhogy hozza...

Fiatal vagy még! Ne csésze el az életed egy nővel! Egy barátnő - vagy feleség, élettárs olyan, mintha mégegy műszakban dolgoznál! Onnantól vége a kényelmes, szingli életednek!

Nem elég, hogy hétköznap elfáradsz a munkádban és pihenésre vágysz, ha haza mész, még hallgatnod kell a nő kötekedését, piszkálódásait...

Ha meg hétvégén nem dolgozol, akkor vinned kell autóval ide - oda, ha akarod, ha nem...

Ha nem elégíted ki a drága igényeit, akkor még lelép és keres egy másik palimadarat...

Szex is csak addig van sűrűn, míg nem éltek együtt, és a kapcsolat elején vagytok! Ahogy összeköltöztök fél év után már örülni fogsz, ha hetente egyszer megdughatod...

Haver! Építd az életed! Keress lotyingereket, és légy boldog feleség nélkül!

2021. jún. 16. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim válasza:
Azért, m te csalódtál a nőkben, a kérdezőt nem kellene ledumálni arról, h találjon maga mellé valakit. Mert nem minden nő egy eltartott, hisztis ribi.
2021. jún. 16. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim válasza:
Nem meglepő sajnos, a magyar nőknek irrealis elvarasaik vannak(annak ellenére, hogy itt a legnagyobb a családtámogatás Europában, sem pasit, sem gyereket nem akarnak,itt születik a legkevesebb gyerek még a visegrádi országokhoz képest is) a magyar lanyok kozul solan beképzeltek,anyagiasak,csak nyugdijat akarnak.Sajnos ez az igazság, más is ezen a véleményen van. Tehat nehez a helyzeted, de nem reménytelen.
2021. jún. 16. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:

Pedig igaza van. A férfit csak hajtja az ösztön, hogy találjon végre valakit. Aztán rájön, hogy a kapott értékek messze nem állnak arányban az adott értékekkel. Ezt persze mindenkinek magának kell átélnie és át is élik. Aztán a második gyerek után csak ülnek és néznek ki a fejükből, hogy mi történt az elmúlt években? Megöregedtek és mindent feladtak azért, hogy valaki a fejükre olvassa otthon, hogy miért nem elég az, amit nyújtanak. A válási statisztikák is megmondják, hogy a kapcsolatok szarok, a házasság meg egyenesen katasztrófa.

Hiába hirdetik az ellenkezőjét.

Kérdező, inkább építsd tovább az életed, karriered, baráti kapcsolataid és élvezd ki minden percét! Nincs, aki elszámoltasson.

2021. jún. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
Azért mert ti csődtömegek vagytok és szopóágra tettek, még nem kell mást lebeszélni.
2021. jún. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
Ha csak egy férfit lebeszélek a házasságról, már megérte. Úgyis ő dönti el.
2021. jún. 16. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim válasza:
16/16 egyetértek... magyarban csak szìv a ferfi, ha nem focista vagy peldaul jogasz, akkor nehéz megfelelni az irrealis magyar női elvárásoknak.Viszont pl nem feudális, hanem fejlett országokban pl Svédország gyönyörű szőke nők kezdeményeznek.Az ottani nők nem beképzeltek, nem anyagiasak, nem csak elonyoket akarnak mindenben pl még a nyugdìjban is.
2021. jún. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:

Sajnállak titeket, hogy kifogtatok valami idiótát és emiatt általánosítotok.


Én boldog vagyok a párkapcsolatomban. A feleségem szeret, én is őt. Van sok hobbim és drágák is, de egyszer sem volt olyan szitu, hogy nem vehetem meg. Alapból ha szeretnék egy saját házat, én magamtól is tudom mi fér bele anyagilag és mi nem. Ezt ő is jól tudja. Egy forintom sem megy el rá feleslegesen, mert olyan programokra költünk, amiket mindketten szeretnénk. Alapjába véve több pénzünk is van 2 keresetből.

A vele töltött időt "foglalkozást" sosem élem meg kínnak, mert nem igényli éjt nappallá téve és 90%-ban én is pont ugyanakkor szeretnék vele lenni mint amikor ő velem. Az "én időnk" pedig kb ugyanakkorra esik.

2021. jún. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim válasza:
Akkor kérdező, nincs más választásod, irány Svédország 😁
2021. jún. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:

Elég nagy lottó a férfinak a házasság, ahol az esetek 3/4-ében elválnak. Utána meg láthatja a gyerekét kéthetente egyszer, miután lefizette a gyerektartást.

Így viszont arra költi a pénzt a kérdező, amire csak akarja és oda megy, ahova akar. A szex is pofonegyszerű, arra vannak a szexbarátok, akik nem akarnak rátelepedni az emberre. A rózsaszín köd úgyis max 1 évig tart.

2021. jún. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!