Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Évek óta nem találok neten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Évek óta nem találok neten barátőt akkor azt jelenti hogy ronda vagyok?

Figyelt kérdés
Élőben látok nálan előnytelenebb fiúkat is barátnővel.
2021. jún. 15. 22:41
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
igen, de élőben még találhatsz valakit
2021. jún. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Mások az elvárások a neten mint élőben.
2021. jún. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%
Mert a neten nem lehet ismerkedni. Már nagyon rég.És jó is lenne ha ezt sokan megértenék. Ez anno volt jó mikor még nem volt facebook meg hasonló közösségi oldalak ma már nem. A társkeresőkön maradtak az olyanok akik gyávák, való életbe nehezen nyitnak, perverzek,trollok akik csak szórakozni járnak fel. Szomorú de ez van. És igazából veszélyes is mert írhat magáról bármit ki tudja ki is az valójában. Hány ilyen van.
2021. jún. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ahogy a leírásban te is rájössz, nincs összefüggés.

Sok tényezős ez, amelyek közül csak ha az egyik igaz, kár magyarázná. Én sem találok, és eddig minden ember átlagon felüli külsőt mondott nekem.

2021. jún. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Lehet csak nincs szerencséd.
2021. jún. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, azért mert nem gondolják komolyan, szórakoznak
2021. nov. 29. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!