Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit választanál?

Figyelt kérdés

Két lánnyal is randizom, és mindkettő úgy alakul, hogy az egyikkel beszélnem kellene arról, hogy nem lesz folytatás. Igazából nem ez alapján fogok dönteni, csak kíváncsi vagyok mások hogy döntenének. Egyik lány sem közömbös számomra érzelmileg.

A: arcra annyira az ideálom, hogy soha nem láttam még szebbet nála; valamilyen megmagyarázhatatlan oknál fogva nagyon szerelmes vagyok belé, de kétséges, hogy viszonzottak-e az érzelmeim

B: a teste sokkal jobban felizgat, nagyon jól elbeszélgetünk, úgy érzem nagyon odáig van értem, én viszont közel sem érzem azt az érzelmi fellángolást, mint a másik lány iránt


2021. jún. 15. 20:46
A kérdező szavazást indított:
A
B
25 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Egyiket sem, fogalmad nincs, hogy mi a szerelem és csak esztétikai szempontjaid vannak.
2021. jún. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
Lányok? Akkor mindegy.
2021. jún. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1: ok :D
2021. jún. 15. 21:12
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Már kapásból gáz, hogy egyszerre két lányt szédítesz. Nálam emiatt kiesnél, ha rájönnék.

Az is sántít, hogy mindkettőhöz kötődsz. Szerintem egyikhez sem, ha a másik is érdekel.


De hogy válaszoljak a kérdésedre is, ha az első lány irányába lángolsz, a másik feleannyira sem vonz, csak szexuálisan, akkor mindenképp az első lányt válaszd. Gondolj bele, a szex unalmassá tud válni, a jó test pár év alatt eldeformálódik. Mi marad? Kevés.

A másik lány viszont érzelmileg is jobban megfog, plusz az arca nagyon vonz. Egy arc sokkal lassabban, nehezebben torzul, mint egy test.

Ha pedig ő kevésbé van érted odáig, ezt be kell vállalnod, akkor majd találsz egy harmadikat. Nézd fordítva, ha az ő szemében te lennél a második lány helyében. Ő sem akarná beérni a másodikkal, te se érd be szerintem azzal.

Hiába stabil pont a második, sajnos jelen esetben nincs ló, jó a szamár szerepben van. Egy életed van, ne szamarakat keress.

2021. jún. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

fingod nincs mi az, hogy szererelem, párkapcsolat. Te csak valakit keresel, aki "szexi" és körülötted ugrál, a te egódat akarod ezzel növelni.


Van egy "szexi" csajom, akinél én vagyok az első és az egómat simizi.

2021. jún. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem fogok magyarázkodni, nem is erről szól a kérdés. De azért kíváncsi vagyok, hogy mi volt ebben a kérdésben ennyire provokatív? :D
2021. jún. 16. 13:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Te
2021. jún. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!