Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan közeledjek a srác felé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közeledjek a srác felé?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tinderen pár éve megismertem egy fiút. Beszélgettünk online egy darabig, majd megszakadt a dolog. Nekem lett kapcsolatom, majd annak vége lett, és nem sokkal utána újra rámírt a fiú.


Ezt követően napi-heti szinten beszéltünk, 2 hónap múlva találkoztunk. Tudni kell róla, hogy közelít a harminchoz, de nem igazán volt neki komoly kapcsolata, hanem amolyan tinédzser dolgok (20-22 éves kora körül pár hónapok) és néhány szex. Ami a családi hátterét illeti, nem az igazi a viszonya a szüleivel, anyukája kicsit kattos az elmondása alapján.

Ő maga elég zárkózott, nehezen nyílik meg, nem mutat ki semmilyen érzelmet, szűkszavú, tárgyilagos.

Ennek ellenére a találkozó viszont egészen más volt, el sem hittem. Órákon át beszélgettünk, nevetgéltünk, mesélt, extra udvarias volt (ajtót nyitotta, meghívott, előre engedett). A végén elkísért a buszhoz, megvárta míg felszállok, integetett is. Szóval egy nagyon kellemes randi volt, egy nagyon beszédes, vidám srác volt.


Ezután visszasüppedtünk a tárgyilagos, unalmas, szinte "sziamizu" beszélgetésekbe.

Ekkor robbant be a koronavírus, és több okból kifolyólag (nem releváns a sztori szempontjából) nem találkoztunk. Ő hozta fel néhányszor a randi kérdését rá pár hétre az első után, de végül közös döntés alapján jegeltük (neki nem felelt volna meg a sétáljunk maszkban 2 méterre rész, nekem pedig egészségügyi és családi okokból a biztonság akkor nagyobb szerepet játszott).

Én úgy voltam ezzel, hogy hát elúszott, nem vártam el, hogy "várjon rám".

Ezt követően azonban nem szakadt meg a dolog, napi szinten írt, keresett, a maga szűkszavú, semmilyen módján, néha képet is küldött.

Azóta is tart a dolog. Egy ideig neki nem volt most aktuális a találkozó, majd most a napokban hoztam szóba én (miután ugye anno ő hívott és nekem nem volt jó), hogy mit szólna összefutni. Jó-jó, benne van. Több opció felmerült, mindenre a nekem okés és a majd megdumáljuk volt a válasz. Kb másfél, két hét múlva lenne leghamarabb jó neki, más városban van most huzamosabb ideig.


Szeretném a tanácsotokat kérni.

Én egy nagyon tűzről pattant, nagyszájú lány vagyok, kimutatom az érzelmeimet, szeretnék szeretni, szeretve lenni. A srác nekem külsőre egyértelműen tetszik, tudtommal én is neki. Tudja, hogy nem szexre megyek, ezt anno mondta is, hogy eszében sem volt bepróbálkozni a randin.


Néha így is hatalmas mély levegőket vettem a beszélgetéseink során, mert annyira hihetetlenül tárgyilagos. Ritkán kérdez, ritkán mesél. Semmilyen a kommunikáció. Mégis fenntartja egy éve és most a randin pörög az agyam.

Személyesen egy nagyon szimpatikus fiú volt, alapvetően az életcélunk, vágyaink, hobbijaink, értékeink legbelül egyeznek. Egyszerűen olyan, mintha szörnyen zárkózott lenne, mintha nem tudná, hogy kell közeledni a másik felé.

Szeretnék adni ennek egy esélyt, de nem tudom, hogy ne rontsam el.

Próbáltam már rázúdítani a véleményem, szépen is elmondani, de mindig eltűnt pár napra válasz nélkül olyankor, aztán írt újra más miatt. Mintha nem állna ezekre készen.

Több kapcsoaltom volt már, tudom, mit akarok. Szeretném megtalálni hozzá az utat, de tanácstalan vagyok.

Nyilván ha pár randi után sem változna a helyzet, feladnám, de nem tudom, merre kezdjem.


Randiképp sétálni hívjam, vagy magamhoz egy ebédre? Vagy séta, majd ebéd? (Ő is kerüli a tömött helyeket és alig 20 percre lakunk egymástól. Az első találkozó az ő környékén volt)



Nagyon megköszönök bármilyen tippet, tanácsot. Remélem érthető a sztori.

Szeretném szeretni ezt a fiút, és szeretném megtanítani szeretni, azt hiszem, de fogalmam sincs, hogyan tegyem ezt.


2021. jún. 15. 17:55
 1/4 anonim ***** válasza:
71%

Régebben én is próbálkoztam ezzel a "hát x1, x2 és x3 tulajdonsága számomra elfogadhatatlan / idegesítő, de y1, y2 és y3 tulajdonsága viszont nagyon bejön! Megváltoztatom!" hozzáállással, de mindig megégettem magam vele.


Én úgy látom, hogy amellett, hogy semmi baj nincs veled, teljesen inkompatibilisek vagytok.

2021. jún. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

Megértem őt, én sem mentem volna bele abba, hogy 2 méterre sétáljunk egymástól... a buszra meg felszálsz heringelni. Elővigyázatosság jó, de egy olyan emberben, akivel potenciálisan a jövődet élnéd le, legalább annyira bízzál meg, hogy nem jön betegen randira.


Na de a többiről: egyáltalán nem biztos, hogy tényleg ennyire tárgyilagos, mint gondolod. Sokan olyan helyzetben élnek, ahol nincs lehetőségük megnyílni. Pl. munkahelyen vannak nagy megmondó emberek és nem hallgatják meg az ő véleményét. Ez egy idő után kihat a viselkedésre.

Viszont amikor veled van kettesben, elengedte magát és megmutatta a valós énjét. Lehet, hogy a személyes kapcsolat kell neki ehhez, vagy legalább, hogy a hangodat hallja.


Mit tennék helyedben? A mindennapos chat helyett 2-3 napig telefonon, majd videochaten beszélnék vele. Ezek sokkal személyesebb módszerek és gyorsabb, spontánabb kommunkiáció formák. Ezek alapján utána eldöntheted, hogy meg tud-e nyílni, vagy sem.



Egyébként egy fontos dolog: TE nem tudod megváltoztatni őt. Kizárt dolog. Viszont, ha Ő meg akar változni, akkor tudsz neki segíteni.

2021. jún. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Teljesen megértettem, hogy így neki nem volt megfelelő a találkozás, ezt írtam is fentebb, hogy sajnos én erre kényszerültem, de nem vártam el, hogy ebbe belemenjen. Egyébként nem tömegközlekedtem, autóval mentem mindenhová.


A telefonálás-webkamera sem az ő terepe. Egyszer mondta, hogy telefonáljunk, de a végén visszatáncolt. Pötyögni szeret szerintem, hisz ott még kevésbé kell megnyílni talán.

2021. jún. 15. 18:21
 4/4 anonim ***** válasza:

"Ő maga elég zárkózott, nehezen nyílik meg, nem mutat ki semmilyen érzelmet, szűkszavú, tárgyilagos."


easy: Érdeklődj. Bármi. Hogy van, hobbi, amiket szeret. Arról mindenki megnyílik, amit szeret csinálni. Szavakkal éreztesd vele, hogy számít neked. Mivel, te kommunikatívabb vagy, akkor ne tettekkel, szavakkal tedd. Meg ne várd el, hogy kitalálja mit akarsz. Előzd meg.


Én is ilyen vagyok, és olyan lányt keresek, mint te. Én legalábbis erre számítanék, ebből érezném, hogy nem csak egy őjabb lány, aki unatkozik.

2021. jún. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!