Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, buliban hogyan közeled...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, buliban hogyan közeledjen felétek egy srác? Mi alapján szűritek le, hogy foglalkoztok-e vele az este folyamán vagy sem?

Figyelt kérdés

Mindig is párkapcsolatban voltam, azonban most szingli vagyok. A párjaimat mindig baráti körből szereztem. 21 eves fiú vagyok jelenleg, sokan helyesnek mondanak, értelmes vagyok, szóval szerintem lenne esélyem buliban lányoknál.


Ma voltam bulizni, éppen most megyek haza felé, de a buliban semmi nem történt.

Táncoltam a fiú barátaimmal 4 órán át, de nem volt csajozàs...

Igazàból nem is tudon, hogyan kellene odamenni egy lányhoz, hogy szimpatikusnak tűnjek.


Kicsi az önbizalmam, félek odamenni hozzájuk, de ha adnátok pár tippet, legközelebb megfogadnám őket!


Ti mit vártok el a buliban a fiúktól?

Szemezni nem igazán szemezett velem senki, odajönni nem jött oda senki...

Gondolom nekem kellene lépni, de nem tudom hogyan lenne jó.


Valaki kisegítene pár tanáccsal? (Főleg a bulizósabb lányoktól várnék tanácsokat! Privát is jöhet akár!


Köszi!


2015. okt. 16. 05:48
 1/1 anonim ***** válasza:
megkérdezed magadtól hogy b_zi vagy-e? ha nem akkor eldöntöd hogy ezt be is bizonyítod. bent táncolsz a haverjaiddal, majd 5,4,3,2,⅓,2.896,⅛,1,0,go(isten vagyok nem buz!) nekem bevált
2015. okt. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!