Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mindenki kattantnak gondol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki kattantnak gondol egy olyan fiút akinek 24-25 évesen sem volt még kapcsolata?

Figyelt kérdés
Nők mit gondolnátok ha ez kiderülne? Adnál neki esélyt ha kedves, őszinte, megbízható?
2021. jún. 15. 14:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%

Én nem

Nekem férfi kell

Nem akarok tanítgatni senkit meg szerencsétlenkedni

Bár nem tudom hogy tudna egyáltalán felszedni is ha ennyi idősen semmire nem vitte....

2021. jún. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%
1. Azt hittem eleinte az "Én nem"-re hogy azt jelenti nem gondolod kattantnak de lám úgy értetted hogy nem adnál neki esélyt. Kár hogy rendesen végigolvastam így kiderült számomra milyen ember is vagy
2021. jún. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%

senkit nem fog érdekelni elárulom haha

engem legalábbis teljesen hidegen hagy.

nem értem miért kell napi 6szor feltenni egy ilyen kérdést, a kutyát sem érdekli. ha valakinek megtetszel nem fog ilyennel foglalkozni

2021. jún. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
21%

Miért milyen ember vagyok?

Egy érett, határozott nő, akinek FÉRFI kell.

Vagy rossz ember vagyok amiért nem adok minden szűz kisfiúnak esélyt?

Ne haragudj emiatt nem fogom rosszul érezni magam😅

Biztos vannak kis cuki lányok akiknek majd ez Bejön, de őket is fel kell ám szedni 😉 szóval sok sikert kérdező!

1es voltam

2021. jún. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%
Miert gonolna barki is azt, hogy ez a normalis? Az elmult 10 evben mit csinalt, tologatta a matchboxat? Sok olyan van, aki lelkileg nem differencialodott, ezert egyszerusitik le a vilagot es ebbol fakad a sikertelenseguk is. Lehet menni megkoszonni a szuloknek, hogy egesz eleteben elkenyeztettek, meg bura alatt neveltek, igy lett egy eletkeptelen utoduk.
2021. jún. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
50%
5 és ha jön valaki aki azt mondja 100 nőnél bepróbálkozott és lekoptatták olyasmi miatt amiről nem tehet(magasság, arcberendezés) az mitől lesz a szemedben életképtelen? Aki persze 300 kgos szőrős nővel nem jönne össze arra lehet mondani hogy finnyás (minden relatív), de ezt a szintű finnyásságot már nem az életképtelenség fogalmi körébe sorolnám. Szelídebben a szavakkal!
2021. jún. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
A ronda es alacsony ferfiaknak is van baratnojuk. Akiknek nincs, azok a felrenevelt fiucskak. Nem probalkozni kell, hanem felnoni. Minek probalkozol, amikor egy kisgyerek vagy? Ha megprobalod 200x, attol elorebb leszel? Nem. Semmi sem bizonyitja jobban, hogy mar itt lenne az ideje pszichologushoz menned. Csak a hulyek varnak mas eredmenyt attol, ha mindent ugyanugy csinalnak.
2021. jún. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%
Sokan kattantnak gondolnak emiatt, pedig a külsőd az oka, és ezt beláthatnák, ha belegondolnának. Egy nő sem adna esélyt, ha megtudná, és ha emellett még kedves, őszinte, megbízható is vagy, akkor pedig különösen nem.
2021. jún. 15. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
57%
Szerencsére azért nem mindenki. Szerintem ez hülyeség és kifejezetten káros, ahogyan az is, mikor az emberek elkezdik elemezgetni, hogy mi lehet az oka. Én 22 éves lány vagyok, nem volt még párkapcsolatom és fikarcnyit sem zavar, ahogyan az sem érdekel, hogy másoknak volt-e, tapasztaltak-e ezen a téren. Egyszerűen szerintem nem csak erről szól az élet és önmagában ez alapján nem lehet megítélni, minősíteni senkit sem.
2021. jún. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
67%

"Egy érett, határozott nő, akinek FÉRFI kell"



Sztem meg valami huszoneves csitri, hatalmas egoval. 10-15 ev mulva te is megtanulod, hogy mi az alazat....



37F incel

2021. jún. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!