Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha valakinek 25 vagy felette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakinek 25 vagy felette lesz első kapcsolata az nagyon késő?

Figyelt kérdés

Tinikori kapcsolat hiánya az nagy hátrány?


Nők összejönnétek ilyen férfival akinek te lennék az első?


2021. jún. 15. 12:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Nincs nagyon késő, ahhoz viszont igen, hogy ezen elmélkedj. Ideje a tettek mezejére lépni.
2021. jún. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Nekem 30 éves volt az exem, amikor összejöttünk. Én akkor voltam 28 és túl voltam életem első, egyben leghosszabb kapcsolatán, ami 12 évig tartott. Neki ez volt élete első kapcsolata, nem csak kapcsolati szinten, szexuálisan is. Mivel egész addigi életében csak ábrándozott egy barátnőről (kocka informatikus volt) soha, semmilyen szinten nem érintkezett egyetlen nővel sem. Bizonyos értelemben ez meg is látszott rajta. Szexuálisan nem, mert ott nagyon-nagyon aktív és fantáziadús volt, gyakorlatilag az összes addigi lemaradását rajtam akarta behozni, aminek én örültem is. Viszont hamar kibukott, hogy miért nem volt addig kapcsolata. Rettentően gyerekes volt, amit egyszerűen nem tudtam összeegyeztetni azzal, hogy tanult, nagyon okos emberről volt szó. Olyan erős beilleszkedési problémákkal küzdött, hogy egyszerűen nem tudott emberek közt lenni. Emiatt egy idő után nem dolgozott és természetesen barátai sem voltak. Nem bírta elviselni a világot úgy, ahogyan van, saját elmondása szerint is képtelen volt a beilleszkedésre. Ebből kifolyólag rengeteg vitánk volt abból, hogy még a boltba sem jött el velem vásárolni, nemhogy közös programokat csináljunk. Majdnem egy évig nyűglődtünk, mire kimondtam, hogy ennek így semmi értelme. Sajnos olyan szintre emelkedett az antiszociális viselkedése, hogy rá néhány évre öngyilkos lett.


Ezt csak azért írtam le, mert én azt gondolom, hogy akiknek 30 éves korukig senkijük nincs, annak valószínűleg nagyon komoly oka van.

2021. jún. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is 27 voltam szerintem amikor először lett barátnőm, aki mellesleg idősebb volt mint én. Amióta szakítottunk egyedül vagyok mert olyan igényeim vannak mint a ne cigizzen, ne legyen gyereke és ne egy falkányi állatot tartson otthon a kedves . Nyilván ettől eltekintve is vannak randijaim, de vagy én nem tetszek nekik eddig, vagy ők nekem... Bár most épp két jelöltem is van...


Szóval ebből is látszik a kérdés mondhatni így kissé hülyeség.

2021. jún. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem eletkorhoz kotott, hanem szemelyiseghez. Akinek errol kerdest kell kiirni, annak igen, keso.
2021. jún. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Késő már ennyi idősen első kapcsolatot kialakítani, de csak azért, mert a többségi társadalom szemében furcsa leszel és egyből arra asszociálnak az emberek, hogy biztos gond van veled és azért nem volt még kapcsolatod.

Holott 1000 oka lehet annak, hogy miért nem volt még senkid.

Normál esetben 15-16 évesen el kell kezdeni aktívan foglalkozni a párkereséssel és ehhez megfelelő életet élni, minél inkább szocializálódni. Akinek ez kimarad hatalmas hátrányba kerül, mert egy későbbi komoly kapcsolat majd szakítás SOKKAL jobban megviseli, mint az olyan embert aki tinikorában megtanulta kezelni ezeket a dolgokat.

Szóval önmagában nem a kapcsolat terén vagy elkésve, hanem az azzal járó dolgokban van/leszel tapasztalatlan és nem fogod tudni normálisan kezelni a kialakuló problémák jelentős részét

Mindez tapasztalat én is hasonló cipőben járok, viszonylag későn lett az első barátnőm és a szakítás után azóta sem tudtam 100%-ban túltenni magam rajta. Egyszerűen nincs rutinom hozzá...

2021. jún. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem sose lesz, szóval nálam a 2.válaszadó volt párja is jobb helyzetben van, aki öngyilkos lett.

Lehet nekem is azt kéne tennem. Ezt az életet már úgy elbasztam, hogy ki nem jövök belőle.

2021. jún. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!