Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Szerintetek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek mennyire gáz a "PUA" jelenség?

Figyelt kérdés
Pua jelenség (aki nem tudja) = Önbizalomhiányos fiúknak pénzért adnak csajozási oktatóanyagokat, mindezt több százezer forintért. Arra nevelik őket, hogy legyenek bunkók, nagyarcúak és hogy minden lány csak a dugásra van. Nem is tudom hangsúlyozni, hogy férfi szemmel nézve milyen undorító ez az átverés. De vajon a csajok hogy vélekednek erről?

2021. jún. 15. 13:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
25%

Omg, nem csak fizetős van, van ingyenes is. Ez nem csak (általad hülyén megnevezett) "pua jelenség"nél van, hanem több mindent így adnak el... utána járhatnál, de helyette költesz, pl szabó péteres f*szságok ugyanez... + Nem arról szól, hogyan légy nagyarcú és bunkó és hogy minden lány dugásra van.


Ha nem tudsz róla semmit, akkor ne szövegelj róla, ez így nagyon kínos.

2021. jún. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
Baromira. Az ott tanult technikákkal meg előbb kergetne el egy - amúgy szimpi, helyes - srác, minthogy sikere legyen nálam.
2021. jún. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
59%
Nincs már olyan, hogy PUA jelenség. A covid kinyírta. Max 1-2 embert lehúznak még személyes oktatással, de tömeges jelenség már nincs.
2021. jún. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Torrentről töltöttem le elég sok pua anyagot, mert tartottam róla előadást az osztályomban (káros tevékenység témakörben), emiatt pedig fontos volt, hogy képben legyek. Tévedsz, nagyon is tudom, hogy miről szól ez.:)
2021. jún. 15. 13:44
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
#3 Online felületen is sokszor látok hasonlót, bár nem tudom hogy valóban PUA dolog-e, vagy sem
2021. jún. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
#3 Bárcsak igazad lenne...
2021. jún. 15. 13:44
 7/22 anonim ***** válasza:
30%

Mármint torrent oldalról ... de érthető amit írsz, viszont te a kutatásaid ellenére se értetted akkor meg. Vagy csak azt a részét érted el, ami mainstream.

Akkor olvasgass még a témában, mert a pua nak csak azt a szegmensét kapargattad ezek szerint, ami pénzlehúzásról és erőltetett "technikák" halmozásáról szól.

Ez kb olyan mintha bevágnád ide hogy az egész gyógyszeripar mekkora átbaszás és lehúzás mert te kiselőadást is tartottál és te tudod ... jah, van olyan része is ami átbaszás és erőltetett, azt a részét ügyesen megtaláltad.

2021. jún. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

#7 Nem fogok hazugságokról olvasni... Épp eleget láttam. A 0%-os hasznosság tökéletesen jellemzi a válaszod.

Amúgy meg nem arról szól kérdés, hogy hogyan próbáld megvédeni a hazug puákat.

2021. jún. 15. 14:12
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted mi lehet egy nőnek a véleménye erről? :D Gyakorlatilag a nagy számok törvényére alapul az egész, és mindezt megspékeli egy olyan stílussal, ami csak akkor lesz sikeres, ha egyébként is bejönne a fickó a nőnek.


Szánalmas az egész. Többet érne, ha a srácok, akik kiadnak sokszázezer forintot, valami értelmes, társasági hobbit vennének fel, ahol teljesen természetesen ismerkednének meg az ellenkező nem tagjaival, aztán ott kialakulhatna a kölcsönös szimpátia. De így ez nagyon gáz.

2021. jún. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
43%

Ki mondta hogy a hazug puákat védem? Neked szövegértési gondjaid lehetnek akkor, ez már abból sejthető, hogy "torrentről" töltesz le dolgokat :D

+ nem tudtad értelmezni az eddigi írásaimat se.

Ki mondta hogy helyes amit művelnek, hogy átbasszák a fiatalokat, sikertelen férfiakat és erőltetett technikákat adnak el?


Mindegy, hanyagold továbbra is a szövegértést, legyen igazad :)

2021. jún. 15. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!