Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mindenkinek sok energiát vesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek sok energiát vesz igénybe a barátnőszerzés?

Figyelt kérdés

Első barátnőt nehezebb taláni mint másodikat?


Én nagyon sokat ismerkedtem már, barátnőm nem volt még, egy lányba szerelmes lettem de ő nem lett belém.

Úgy érzem nekem túl nehéz barátnőt találnom. Nem tudom mi lehet a gond.

20 feletti vagyok.

Nem is tudom hogy az olyanok akik 16 évesen csókolóznak, együtt alszanak már lányokkal hogyan csinálják. Ilyenkor nagyon lemaradva érzem magam.


Évek óta nem találok ez normális, vagy valami nagy baj van velem? Visszahúzódó vagyok az igaz de az ilyen srácok is találnak barátnőt.


2021. jún. 15. 08:34
 1/6 anonim ***** válasza:
dehogy találnak
2021. jún. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az összeomló csillagok által felszabaduló energia semmi ahhoz az erőhöz képest, amivel te rágörcsölsz a témára.

Így nem megy, mert egy pillanat alatt kiszúrható, hogy mámindegycsaklukalegyen részedről.


Elsősorban ezen kéne dolgoznod.

2021. jún. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem "szerezni" kell sok energiával, hanem ismerkedni és lehetőséget adni, hogy megismerjenek. Sokkal jobban értékelik azt a nők, aki nem fut utánuk, hanem van annyi önbizalma, hogy úgy gondolja, hogy úgyis csak azzal érdemes, akivel kölcsönös és megbecsüli őt. Szóval legyél nyitott, kíváncsi, érdeklődő, beszélgess anélkül, hogy mindent nagy tétűnek fogsz fel.
2021. jún. 15. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én egy jó ideje online ismerkedem. Ahhoz képest sok energia kell, ami mondjuk egy haverkodásba kéne. De neten, ahogy a férfiak is, nők is lelkibetegek, nagyon kevés aki normális, csak faluban él, sok szabadideje van, stb. Ezért sokat kell ápolgatni a lelküket. Ez sok munka, ha csinálnám. Ha meg csak szűröd az embereket, megfelelően válogatod az egészséges, normális nőket, akkor kevés munka lesz vele, gyors találka, gyors egymásra hangolódás.
2021. jún. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyilván vannak azok akik válogathatnak a nők között akármilyen okból, vagy gazdagok (nyilván leginkább aranyásókból) vagy hű de jóképűek (ők meg kb mindenkiből).... de ők a kisebbség azért.... szóval a többségnek nagyon sok energiába telik.... és aki még az átlagot se éri el sehol, és pénze sincs, nyilván nekik mégtöbbe és igényeket le kell adniuk.... de ez ilyen , ha nem úgy indulsz neki, hogy lehetetlen küldetés és jól méred fel az igényeidet és lehetőségeidet akkor azért találsz....
2021. jún. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkora lutri mint a bolygó. Küzdesz küzdesz, aztán csak elmész valahova lazítani és puff, összejön random.
2021. jún. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!