Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha valaki ennyi ideig nem talál barátnőt?

Figyelt kérdés

Másoknak is sok időbe telik megfelelő párt találni gondolom, de én már 24 vagyok és egy nomrális kapcsolatom sem volt.

Nektek mennyi időbe szokott telni? Nem kapcsolatfüggőkre gondolok akiknek mindigy ki csak legyen valaki.


2021. jún. 14. 18:24
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Igen, sajnos manapsag mar normalis.
2021. jún. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
42%
Ha 5perce kezdted akk nem sok. Ennyiből semmi nem derül ki, hány próbálkozásod volt, miket cseszel el, miért vagy követelőző stb?
2021. jún. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Már így maradsz örökre! De még lehet haszna az életednek! Menj el önkéntes munkákra a szabadidődben.
2021. jún. 14. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%
Én is ilyen voltam 24 évesen. Most 31 vagyok, és még mindig tart. Szerintem készülj fel erre. :D
2021. jún. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4 ird már le te mit csinálsz mert akk a kérdezőnek nemkell meglepődnie ha ugyanezt csinálja és ugyanezt az eredményt kapja.
2021. jún. 14. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyre kevésbé lesz szokatlan, sokat változott a társkeresési húspiac, nemtől függetlenül emelkedtek, változtak az elvárások, eléggé rövid időn belül. A rövid idő azt takarja, hogy manapság pl a nyolcvanas években nevelkedett szülők csajozási/pasizási tanácsai nem sokat érnek.


A régi világrendben a szakmához, magánélethez, család menedzseléséhez köthető tudást apáról fiúra, anyáról lányra szállt, ma már ez nem működik.


Felgyorsult a világ, sokan kimaradnak a boldogságból.


Ja igen. Egy extrém példa a tömeges elmagányosodásra Japán, bár ott a világ felgyorsulása mellett a szigorú kulturájuk is okolható ezért. A negyvenes szüzek országa lettek.


Kínában meg az egy gyermekes politika miatt legalább 50-60 millióval több férfi lehet a társadalomban, mint nő, főleg hogy születéskor eleve kb 55%-45% az arány a fiúk javára, és ez a férfitöbblet csak itt Magyarországon is 50+ éves korig kitart. Vajon akkor Kínában hány "incel" lehet?


És még ezeregy kérdés. Szerintem kérdező, nem csak te lehetsz hibás. Rajtad kívülálló okok miatt is lehetsz magányos.


Pl akár egy enyhe spektrumzavar, alacsony/telt testalkat, stb.


F

2021. jún. 14. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4# vagyok. Nem fektetek energiát a párkeresésbe, mert be vagyok frusztrálva és önző vagyok, illetve kicsit karrierista.
2021. jún. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7 na akk nem csak ugy "tart" a dolog hanem intenziven teszel azért h igy is legyen :D
2021. jún. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!