Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az i***lek anyukájuk lakásában döglő csóró lúzerek, mi magyarázza, hogy faceAndLms 20e forintos donate -eket kap?

Figyelt kérdés
Többször is megtörtént a legutóbbi stream -ben..

2021. jún. 14. 00:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Az "incel" pejoratív kifejezés lett a közelmúltban, amit ki kell cenzúrázni? Én nem hallottam még ilyenről.


Egyébként kitágítva a problémakört, nem csak az ilyesfajta videósok kapnak nem megérdemelten rengeteg zsetont. Sokszor kisgyerekek utalnak ilyen sok pénzt az apuka bankszámlájáról, mert azt gondolja, hogy mennyire menő lesz majd, amikor bemondják a nevét élő adásban. Más ötletem nincs erre.

2021. jún. 14. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Basszus csak úgy jönnek a donate -k. Blackpill szakértőként komolyan mondom én is streamernek megyek fejjel együtt.
2021. jún. 14. 00:48
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
faceAndLms --> Ez mi? Gondolom pasik a neten. Honnan tod h incelek? Gondolom jó arcok és kapnak donatet, lehet ahhoz az ember házas és szingli is.
2021. jún. 14. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy neked, hogy nekik miből és mennyi pénzük van? A te életedre nincsenek kihatással azon kívül, hogy látod őket valamelyik platformon.
2021. jún. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A bebaszós live minőségibb tartalom?
2021. jún. 14. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
FACEandLMS egy legendás streamer neve. Mondjuk jobban belegondolva Molnár Krisztián többet kapott anno.
2021. jún. 14. 00:53
 7/14 A kérdező kommentje:
Ha valaki küld egy képet, meg 5e forintot, megmondom neki, hogy csúnya és számára végetért.
2021. jún. 14. 00:56
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

1. Nemzetközi.

2. Akkor sem mérhető egy haul vagy sminktippes videóhoz. De még egy magyar piacra dolgozó Dancsó is oda-vissza veri. A PweDiePie-félékről nem is beszélve meg az ilyen cute couple-s enyelgések is több nézettséget és magasabb reklámköltséget érnek el.

2021. jún. 14. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Oh oké akkor ezentúl kigyúrt, jól öltözött, érzelmileg stabil bankároknak fogom képzelni az i***leket. :/
2021. jún. 14. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Blackpill szakértő. :D Menj streamernek nyugodtan, ha értékelhetőt alkotsz (vagy olyannyira lepukkansz, mint Kiki), neked is jönni fog a donét.
2021. jún. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!