Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Milyen mentális baja lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen mentális baja lehet annak aki nem tud ismerkedni?

Figyelt kérdés

Mindig is zárkózott voltam, de még sosem volt lehetőségem egy lánnyal sem komolyabban ismerkednem.

Ennyi idős korára mint amennyi vagyok szerintem már mindenki túl van az első kapcsolaton. Én meg még egy lány kezét sem fogtam meg.


Mi lehet a bajom meg azoknak a férfiaknak akik nem tudnak párt találni?


2021. jún. 13. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Szociális készségek hiánya, kommunikáció nem megfelelősége, empátia alulfejletsége. Ezek egyike sem mentális probléma, viszont mind a három készség jól fejleszthető.
2021. jún. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
67%

Felunk a visszautasitastol, mert magas az elvaras


Ha ezen felul kerekedunk akkor rengetegen visszautasitanak, meg ghostolnak


Ebbe belefarad az ember


Aztan jobb egyedul mint szenvedni az elerhetetlenert


Vagy rosszabb esetben osszejovunk valakivel akivel annyira nem is akarunk, de "ez jutott nekunk"


Nagyjabol ennyi.

2021. jún. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Na ezt én is szeretném tudni. 32f
2021. jún. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

love-shyness

Ha tudsz angolul, keress rá a guglin, sok hasznos anyag van róla

2021. jún. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Túlgondolkodnak, túlagyalnak mindent. "Mi lesz, ha.." és hasonlók.
2021. jún. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Ennyi idős korára mint amennyi vagyok szerintem már mindenki túl van az első kapcsolaton"



Meg nehany viziten a nemibeteg-gondozoban, meg a tartasdij csengetesen a honap elejen....



Ez kell neked? :)



37F incel

2021. jún. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!