Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan NE legyek társfüggő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan NE legyek társfüggő?

Figyelt kérdés

Mindig is nagyon ragaszkodó, társfüggő voltam. Emiatt ragadok benne borzasztó kapcsolatokban, mindent elviselek persze közben szenvedek. Nem rég szakitottam és érzem hogy változtatnom kellene a társfüggőségemen de nem tudom hogyan, merre induljak. Szeretnék jól ellenni egyedül is csak eddig képtelen voltam rá.

Hogyan lehet ezzel leszámolni?


2021. jún. 13. 01:22
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Ha nő vagyok, akkor hízz el, de nagyon. Nem fogsz kelleni senkinek -> probléma megoldva.
2021. jún. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értelmes válaszok esetleg?
2021. jún. 13. 01:28
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, jelent valamit számodra az a kifejezés, hogy saját jogodon létezni? Tehát, hogy nem kell senkinek semmivel elszámolnod, nem kell semmivel megindokolnod azt, hogy jogod van annak és olyannak lenned, amilyen vagy?
2021. jún. 13. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
talán kezdd azzal, hogy legalább fél évig magadra koncentrálsz és nem is akarsz pasit szerezni..
2021. jún. 13. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk próbáld ki a felnövést! Nekem bevált.
2021. jún. 13. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Aki életképtelen, annak bármit lehet mondani, úgy se tud változni..
2021. jún. 13. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a nyarat töltsd el szingliként. Élvezd! Menj a barátokkal bulizni, strandra, csavarogni, egyáltalán nem kell egyedül lenned. Sőt!

Élvezd ki, hogy senkihez nem kell alkalmazkodnod. Tedd, ami eszedbe jut. Spontán utazz el valahova, akár cél nélkül. Csinálj olyat, amihez eddig a partnered nem volt partner. (Esetemben ilyenek voltak, mint hullámvasút, függőhíd, kilátók, óriáskerék, mivel az exemnek tériszonya van.)

Az a dolog lényege, hogy átéld, milyen jó is tud lenni, hogy független vagy. Így nem esel többé abba a csapdába, hogy benne maradsz egy rossz kapcsolatban csak azért, mert félsz egyedül maradni. Mindig ott lesz a "B" lehetőség, hogy ha úgy érzed, hogy szingliként boldogabb és nyugodtabb voltál, akkor a káros kapcsolatot lezárod, és inkább leszel szingli.

De amíg erre a szingliségre valami borzalomként tekintesz, és félsz egyedül maradni, addig belemész egy méltatlan kapcsolatba is, mert azt hiszed, hogy jobb, mint egyedül.

De nem jobb! Csak még sose próbáltad, hogy miért jó szinglinek lenni. Ezt meg csak úgy győzöd le, ha átéled.

2021. jún. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
43%
A kapcsolatfuggo szemely altalaban fel az egyedullettol mert nem erzi magat kompetensnek, ertekesnek, onallonak, egy masik embertol tudja csak megszerezni a biztonsagot.
2021. jún. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
51%
Szoval fel kene fedezned hogy mi okozza ezeket a felelmeket, szembenezmi veluk es megtalalni az eroforrasaidat. Mindenkepp erdemes egy szakembert keresni ehhez
2021. jún. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!