Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki akarok gyógyulni a súlyos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki akarok gyógyulni a súlyos társfüggőségből! Te is ebben a helyzetben vagy? Lenne kedved irásterápiához?

Figyelt kérdés
Elég súlyos társfüggőségben szenvedek és most szakitottak velem, padlón vagyok. Elhatároztam, hogy irásterpápiával elkezdem az öngyógyitásomat. 3-4-es csoportban kivesézhetnénk saját és egymás problémáit. Lenne kedved ehhez?

2020. szept. 4. 17:43
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én lássam egy éve vagyok egyedül, de minden erőmmel a pártaláláson vagyok, benne lennék!

2020. szept. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lassan*
2020. szept. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyszer-kétszer jót tehet, ha kiírod magadból, de azt olvastam valahol, hogy a pszichológusok nem annyira ajánlják, mert az ember ezáltal újra- meg újra átéli és fenntartja az érzést. Sajnos én pont ezt tapasztalom. Kiírtam magamból nem egyszer és nem kétszer, ami történt és minden alkalommal újra meg újra átélem és nem változik semmi évek óta.

Ami hatásosabb: tiltani minden fórumon, telefonon, kütyün az illetőt, hogy rá se tudj nézni az adatlapjára, hogy ne ugorjon össze a gyomrod minden üzenetnél, hátha ő írt és ne várd őt végtelen időkig tovább. Csak ez segít. De erre meg kell érni, el kell jutni idáig a gyászban, hogy meg tudd tenni. Enélkül soha nem jutsz rajta túl.

2020. szept. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne!
2020. szept. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

3/4

Nekem volt egy másik problémám, amit irásterápiával és mellette persze önsegitő könyvek olvasásával, kemény munkával sikerült önállóan legyőznöm. Hiszem, hogy ez segithet.


De itt nem elsősorban az aktuális szakitáson szeretnék túllenni, hanem hosszúvávú megoldást keresek, hogy elmúljon a társfüggőségem és egy egészséges kapcsolatot tudjak kialakitani egészséges társsal.

2020. szept. 4. 18:15
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia nekem 27 éves korom elennére sose volt senkim mégis itt vagyok.

Persze családom volt. Tudod én online már vagy 3000 nővel beszéltem szerintem. Mégse találtam meg a páromat mivel előtte magamat kéne megtalálnom amin rajta vagyok.

2020. szept. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

6/6

Szia.

Szociális fóbia?

Vagy mi az oka, hogy csak online beszélgetsz?

2020. szept. 4. 18:42
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát elég súlyos , de minden pénzem pszichológusra megy úgyhogy ja:)
2020. szept. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel
2020. szept. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!