Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nincs szerencsém abban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs szerencsém abban hogy barátnőt tudjak találni?

Figyelt kérdés

Nagyon sok olyat ismerek akik neten ismerkedtek össze. Én már évek óta próbálkozom semmi sikerrel.

Sokan több kapcsolatot is szedtek már össze netről. Nekem miért nem sikerül?

Meg nálam sokkal rosszabb külsejű, meg megbízhatatlan, bunkó fiúknak is van barátnőjük.


2021. jún. 11. 21:22
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Mert buta vagy, mint a föld, kérdező, ahogyan az az eddigi összes többi kérdésedből is kiderült. De ebből is kiderült, megnyugodhatsz.
2021. jún. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Ja, és még valami: ha a neten ismerkedve is az itteni formádat hozod megfogalmazásban, szókincsben, stílusban, akkor meg végképp nem kell meglepődni azon, hogy évek óta semmi.
2021. jún. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
75%
Te a 24 vagy a 25 éves vagy?
2021. jún. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
Az bizony, szerintem az. #1-es voltam. Aki már családot meg gyerekeket akar, és folyton itt sír a szája.
2021. jún. 11. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Többen vannak. Minimum ketten, de inkább hárman:D
2021. jún. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%
mert akit te bunkónak mondasz, az valójában tökös, magabiztos pali
2021. jún. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Honnan tudod ugyan, hogy más megbízhatatlan vagy bunkó?
2021. jún. 11. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
44%

Rengetegen vannak, akik a kérdezőhöz hasonló cipőben járnak és végső elkeseredettségükben a GYIK-en keresnek tanácsot, inspirációt. Szerintem ezért felesleges bántani, meg leszólni őt. #6-osnak mondjuk igaza van: az első benyomás alapján nem érdemes értékítéletet mondani mások felett, mert az emberek mindig összetettebbek, mint amilyennek elsőre tűnnek.


A nőkkel tudni kell bánni. Ha nem bánsz jól velük, elhagynak. A nőket (és az embereket általában) mindig egyetlen egy dolog érdekli: saját maguk. Semmi más dolgod nincs tehát, mint hogy beszélteted őket saját magukról, az őket érdeklő dolgokról. Ne feledd, hogy két füled van és egy szád - és ezeket pontosan ilyen arányban használd! Ha megtanulsz ügyes kérdéseket feltenni, sok barátot és barátnőt szerezhetsz, hiszen manapság nem divat ŐSZINTÉN érdeklődni a másik iránt.


Egy másik tanács: ne azt nézd, hogy neked ki tetszik! Azt figyeld meg magad körül, hogy te kinek tetszel és őközülük válaszd ki a legszimpatikusabbat! Ezzel baromi sok időt és idegeskedést megspórolhatsz.

2021. jún. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Több lehetőség is van.


Vagy béna sziamizu szöveged van amire ugyebár csak a 3 bites fogyatékos csajok válaszolank kb.


Vagy kommandercigány vagy és a fullos magyar nőkre hajtasz ami ugyebár eselytelen.


Vagy csak simán a fullosoknák próbálkozol és te nem vagy fullos.


Ha randi se jött össze az évek alatt, akkor rosszak a kommunikációs késségeid és nem tudsz eljutni még a randiig se. Na az szopás, gyakorolni kell.


Más ötletem nemnagyon van. Az esetleges magyar léted ellenére, nincs cigány neved?

2021. jún. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!