Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nyitott, beszédes lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyitott, beszédes lányok tetszenek én meg csendesebb vagyok. Lehet esélyem ilyen lányt találni?

Figyelt kérdés
Szintén zárkózott lánnyal szerintem nagyon nehéz lenne az ismerkedés. Meg a beszédesebb, vagány lányok jobban vonzanak, főleg ha szépek is. Helyes vagyok de nagyon csöndes. Tetszhetek egy ilyen lánynak?
2021. jún. 11. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom az nem elég, hogy beszédes legyen a lány.

Milyen legyen külsőre?

2021. jún. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A hasonlóság jobban összeillik. Egy ellenkező személyiségtípusővel nheéz a lapcsolat, nyírjátok egymást... ő folyton menne, te folyton marasztalnád. Nem javaslom
2021. jún. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén szólva nekem nem tetszettek azok a férfiak, akik tőlem várták, hogy megmentsem őket. De rengeteg ilyen párt ismerek, ahol a nő beszédesebb a fèrfi zárkózottabb.


Viszont az én ismerősi körömben a nők minden esetben tanárok vagy óvőnők vagy érettségivel rendelkeznek.


Az reál beállítottságú barátnőim mind legalább annyira kommunikatív férfiakkal jöttek össze, mint ők maguk.


De a minta nem reprezentatív, mindazonáltal, ha többen meg tudják erősíteni, akkor támpontot adhat, ha meg cáfolni tudják, akkor fölöslegesen koptattam a billentyűzetet.

2021. jún. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt várod, hogy az említett "nyitott, beszédes, csinos" csaj végezze helyetted az ismerkedés rád eső részét is, akkor elfelejtheted, kérdező. Nem fog téged senki felszedni. Főleg, ha azért nem vagy beszédes, mert buta vagy.
2021. jún. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én pont egy beszédes, nyitott lány vagyok, de nem tudnék magam mellé elképzelni egy nagydumás, extrovertált férfit. Szóval nem lehetetlen, amire vágysz.
2021. jún. 12. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi ilyen pár vagyunk a barátommal. Ő zárkózott, nehezen nyílt meg az elején, én meg nyitott, bőbeszédű. Tökéletes pár vagyunk
2021. jún. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!