Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Külsőben vagy belsőben tudtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külsőben vagy belsőben tudtok inkább megalkudni?

Figyelt kérdés

Tehát nagyon jó vele beszélgetni, jó vele lenni, nagyon jól érzem magam vele, de nem kimondottan az esetem, de nem baj mert jól érzem magam vele.


Vagy nem olyan jó belül de szemet hunyok felette mert annyira jól néz ki..


2021. jún. 11. 13:24
A kérdező szavazást indított:
lány vagyok és külsőben tudok megalkudni jobban
lány vagyok és belsőben tudok megalkudni jobban
férfi vagyok és külsőben tudok megalkudni jobban
férfi vagyok és belsőben tudok megalkudni jobban
51 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%
külsőben valamivel jobban meg tudok alkudni, de nem sokat ver rá a belsőre (szar ügy, amikor gyakorlatilag szoros kapcsolatban levő családtagokra hasonlítotok, gyér fizikai vonzalommal)
2021. jún. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Volt kedves husi és kedves vékony bnőm is. Ezzel eleget mondok
2021. jún. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%

egyertelmuen kulsoben kompromisszumkepesebb vagyok, nyilvan bizonyos mertekug. szoval ha amugy nem annyira jokepu, de nincs vele gond, azt siman kompenzaljhatja, de ha pl. kover vagy alacsony vagy nagyon csunya, akkor lehet akarmilyen joarc, nem allok vele ossze.


a masodik eset (jol nez ki, de nincs meg az osszhang belsore), max szexkapcsolat eseten mukodokepes.

2021. jún. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Demiszexuális vagyok, ergó az illető intelligenciájába, személyiségébe szeretek bele, a külső tetszés csak ezután jön.


N

2021. jún. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
76%
Bírom ezt a nő vagyok és a külsőben tudok megalkudni dolgot, amikor meg kimegy az egyetemre az ember, akkor a kigyúrt szépfiú körül van az összes nő, akiből dől a pia, meg a baromság, az agyatlanság, mert egy szót sem tanult az egyetemen, csak apuci pénzén ezer évig járhat oda, ha akar.
2021. jún. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 harebell ***** válasza:
65%
A külső nekem csak annyiban számít, hogy ápolt legyen és ne taszítson. A kémia, a vonzalom megléte is fontos, de az nem igazán a külsőn múlik nálam. A személyisége a legfontosabb.
2021. jún. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%

A kémia, a vonzalom megléte is fontos, de az nem igazán a külsőn múlik nálam.


De, az pont azon múlik

2021. jún. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 harebell ***** válasza:
Nem, nálam nem. Magamat azért hadd ismerjem már jobban :)
2021. jún. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
43%
8 ez oké, csak párkapcsolatok terén nem erre szoktuk használni a "kémia" szót
2021. jún. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 harebell ***** válasza:
Ezt hogy érted? Én arra használom, aki fizikailag, szexuálisan vonz, illetve jólesik az érintése és kívánom. Van, akinek ez elsősorban a külső függvénye, de nem egyformán működünk.
2021. jún. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!