Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a molett nők könnyebben megalkudnak a társkeresésben?

Figyelt kérdés
2020. máj. 3. 20:15
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Jellemzően akik kevesebbet kaphatnak meg, előbb-utóbb kevesebbel is beérik.
2020. máj. 3. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Nem molett voltam régen, hanem elhízott. És addig nem ismerkedtem. Nem alkudtam volna meg.
2020. máj. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem nagyon hallok róla, hogy a magányos férfiak találnának akár egy molett nőt is párkapcsolatra, mert ha így lenne, nem lenne itt az oldalon is többek közt ennyi magányos férfi kérdező.
2020. máj. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

Logikus és életből vett válasz lepontozva, álszent önfényező válasz felpontozva.

Oké, ma sem változott semmit az oldal... :D


#3: Nekem van 2 olyan haverom, akik csak molett csajnak kellettek. Az itteni sikertelen férfiak többsége még csak kezdeményezni sem képes, szóval érthető, hogy nem tolonganak előttük.

2020. máj. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdezõ!


Szerintem súlytòl függetlenül ha olyan ember vagy aki jòkedvû,azt fogod magad bòl kisugàrozni.Én is ilyen vagyok csak férfiban😊

Erõsìtjük egymàst?ketten könnyebb!

2020. máj. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%
Molett nőként nyilván, ha tényleg párkapcsolatot akarok, és nem az egyéjszakása akarok lenni vkinek, aki rám fanyalodna, bizony végig kellett néznem az ideálom, és abból "leadnom" a sallangokat, mert kevesebből válogathatok. De vannak olyan dolgok, amikből sosem fogok alkudni. A bunkóságot, ápolatlanságot, hímsovinizmust, butaságot nem tolerálom, akkor inkább maradok egyedül, és olyan férfival sem mennék el egy randira sem, aki külsőre konkrétan taszít.
2020. máj. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
37%
#6: Pacsi! Jó azért őszinte választ is látni.
2020. máj. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!