Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy keressek párt?

Figyelt kérdés

Nem tudom elképzelni, hogyan közelítsek, hogy nőhöz nem egyszerű ismerkedéssel, hanem azon dolgozva, hogy 2 percen belül dugjunk. Meg nem tudom elképzelni, hogy csak is kizárólag a szex miatt legyünk együtt. Nekem az is érthetetlen, hogy mintha minden a szexről szólna. Lassan már azt veszem észre, hogy ha nem mászok rájuk 10 percen belül, akkor azt hiszik meleg vagyok.

De miért? Nem tud férfi és nő beszélgetni? Nem lehet elmenni randizni nem pont sablonos étterembe, hanem akárhova.

Nem lehetnek a férfinak érzelmei? Ha meg túl érzelmesek vagyunk, akkor azért menekülnek.

Egyszer azt is olvastam már, hogy amig nincs igazi kapcsolat, addig nem szabad mondanom hogy "szeretlek" hanem olyasmit hogy "jól kiemelte a feneked az a tegnapi ruha".


Ha meg barátságosak vagyunk, akkor csak a barátot látják bennünk.


Én már nem tudom mit csináljak. Már az az érzésem, hogy kötelességem dugni és lexarni az érzéseket. Vagy nem tudom.



2021. jún. 10. 18:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom, mit hogy csinálsz pontosan kérdező, de rólam még egy nő sem feltételezte, hogy meleg lennék, pedig én sem hajtok egyből arra, hogy szex.


Azt pedig széleskörű közvéleménykutatás nélkül megmondom neked amúgy, hogy bármelyik valamirevaló nő meghall egy ilyet, hogy "jól kiemelte a feneked az a tegnapi ruha", kiröhög, hogy mi ez a szöveg.


Kicsit furán látod ezt az ismerkedés nevű dolgot.

2021. jún. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Hát, az írásod alapján inkább sehogy. Jobb lesz úgy mindenkinek.
2021. jún. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1-es. Pedig van sok ilyen, aki azt hiszi a férfinak csak a szex kell.
2021. jún. 10. 18:34
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem az hogy így csinálom, de szerintem a tanácsok nagy része csak összezavar engem.
2021. jún. 10. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!