Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magányosan hol keressek párt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányosan hol keressek párt magamnak?

Figyelt kérdés
Új városba koltoztem, nem ismerek senkit hol kéne próbálkoznom ismerkedni? Csak neten szoktam. De nem a legjobb opció.
2021. febr. 8. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Én is így voltam és a neten találtam meg a párom, pedig akkor még nem volt korlátozás, nyugodtan lehetett menni mindenhova, de mivel nem vagyok nagy partiarc, maradt a net. 4 éve élünk együtt, tehát neten is lehet párt találni, csak türelem kell hozzá.
2021. febr. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
61%
Így covid idején elég necces, mert kevesebb program, szakkör van. Ha van vmi egyéni sport, amit űzöl, érdemes kimenni közeli parkba, mert ugye az egyéni testgyakorlás még oké, és akkor ott esetleg tudsz ismerkedni... és akkor meg lehet kérdezni, hogy "jó a futósapkád pl., milyen márka? hol érdemes venni?".
2021. febr. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En 2 eve a badoon jöttem össze a barátnőmmel. Azóta is együtt vagyunk. De volt már találkozom például erről az oldalról is.
2021. febr. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Neten való ismerkedés nekem nem jön be, valami más lehetőség lenne jobb:( tanácstalan vagyok..
2021. febr. 8. 16:01
 5/5 A kérdező kommentje:
Itt nem ismerkedek.
2021. febr. 8. 22:44

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!