Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hosszú évek Tinderezése után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú évek Tinderezése után kiégtem?

Figyelt kérdés
3,5 évet voltam fenn, minden héten 1-2 pasival találkoztam. Csak szexet akartam, kapcsolatot nem, élvezni a függetlenségem, hogy senkinek nem tartozom semmivel, szabadon azt csinálok és akkor, amikor csak kedvem van. Helyesebbnél helyesebb pasikkal voltam együtt, akik megdobták az önbizalmam még jobban (előtte sem voltam önbizalomhiányos). Mégis valami miatt az utóbbi 1 hónapban azt érzem, hogy üres így ez az egész, elég volt belőle.

2021. jún. 10. 18:09
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
95%
Hát b+... irigylem a problémádat! Több mint 7 éve és 1 hónapja kényszerülök apácaként élni, mert nekem csak a legeslegalja hulladék kategória jutna. Elteltek így a 20-as éveim, nem egész 1 hónap múlva töltöm a 30-at. Mit szólnál, ha te is az én cipőmben járnál vagy a sok hasonló sorsú férfiéban? ...
2021. jún. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

ez biztosan kamu, ilyen nincsen. eleve ennyi normalis, ertelmes jo pasit kb nem is lehet tinderen talalni. masreszt meg mi lett ezekkel a pasikkal a tali utan? egy szex volt csak es ennyi? miert? a nok nem igy mukodnek, ha jo a szex egy pasival, azt megtartjuk, max melle meg parhuzamosan johet 2-3, de ez a MAX, egy ember ideje es kapacitasa ennel tobbet nem bir el egyszeruen.


mi lett veluk? lekoptattad mindet? vagy ok teged? nem hiszem el, hogy valaki ezt 3,5 evig kepes csinalni, ebbol meg a nagy kanok is elobb kiegnenek ilyen tempoban, nemhogy egy no.


mielott meg jonne az okoskodas: no vagyok es en is csinaltam hasonlot, persze nem ilyen mertekben, ezert is mondom, hogy ez igy keptelenseg. csak valami troll hergeli a nepet, hogy ‘bezzeg a nok annyit dugnak, amennyit akarnak’.

2021. jún. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%
Az hogy nektek nem sikerült,a kérdezőnek meg igen,az a ti bajotok.Én azt javasolnám,hogy menj randizni,viszont ne feküdj alájuk mert onnantól kezdve nem leszel érdekes.Amelyik meg többet akar,az úgyis kiderül.
2021. jún. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Nagyon sokáig bírtad... én bármire kattantam rá eddig életemben, nem tartott fél évnél tovább. Örülj neki, hogy ilyen sokáig lefoglalt valami!

Mindenesetre ellenőriztesd magad nemibetegségekre! Aztán találj valami más szenvedélyt. Bármit, ami legális!

2021. jún. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!