Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezt mire vélhetem? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mire vélhetem? Hogyan kéne helyesen kezelnem ezt a szituációt?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel eddig csupán egyszer találkoztam személyesen mert más városban lakik de online nagyon sokat beszélgetünk. Pont a szakításom után találkoztam vele. Az elején inkább csak egy beszélgetőtársként tekintettem rá, örvendtem, hogy feledteti az exem. Úgy alakult, hogy a beszélgetések folyamán kezdett egyre jobban megtetszeni de őszintén nem tudom, hogy jelenleg hányadán állunk.


A hétvégén kell menjek a városba ahol ő lakik. Mondtam neki, hogy milyen klassz, még sosem voltam ott, remélem tud mondani néhány tanácsot, hogy mit érdemes megnézni. Ellátott tanácsokkal de nem mondta egy szóval se, hogy milyen klassz mert akkor tudnánk találkozni. Én elhívnám de ha ő nem is utal arra, hogy esetleg találkozhatnánk attól még több lelkesedésre számítottam volna a részéről.


Nem értem a viselkedését. Nem hiszem, hogy tetszem neki hisz akkor biztos lelkesebb lett volna. Ha barátként tekintene rám akkor is legalább utalna arra, hogy összefuthanánk. Lehet, hogy csak beszélgetőtársnak tart és nem szeretné ha még véletlenül is félreérteném? Én nem akarok nagyon nyomúlni. Ha ő nem akar semmit tőlem akkor számomra rendben van...csak akkor másképp állok én is a dolgokhoz.


2021. jún. 10. 17:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Félre ne értsd, nem a nőt minősítjük, pusztán a kapcsolódás bán nincs meg a potenciál.
2021. jún. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!