Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezt mire vélhetem? Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mire vélhetem? Hogyan kéne helyesen kezelnem ezt a szituációt?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel eddig csupán egyszer találkoztam személyesen mert más városban lakik de online nagyon sokat beszélgetünk. Pont a szakításom után találkoztam vele. Az elején inkább csak egy beszélgetőtársként tekintettem rá, örvendtem, hogy feledteti az exem. Úgy alakult, hogy a beszélgetések folyamán kezdett egyre jobban megtetszeni de őszintén nem tudom, hogy jelenleg hányadán állunk.


A hétvégén kell menjek a városba ahol ő lakik. Mondtam neki, hogy milyen klassz, még sosem voltam ott, remélem tud mondani néhány tanácsot, hogy mit érdemes megnézni. Ellátott tanácsokkal de nem mondta egy szóval se, hogy milyen klassz mert akkor tudnánk találkozni. Én elhívnám de ha ő nem is utal arra, hogy esetleg találkozhatnánk attól még több lelkesedésre számítottam volna a részéről.


Nem értem a viselkedését. Nem hiszem, hogy tetszem neki hisz akkor biztos lelkesebb lett volna. Ha barátként tekintene rám akkor is legalább utalna arra, hogy összefuthanánk. Lehet, hogy csak beszélgetőtársnak tart és nem szeretné ha még véletlenül is félreérteném? Én nem akarok nagyon nyomúlni. Ha ő nem akar semmit tőlem akkor számomra rendben van...csak akkor másképp állok én is a dolgokhoz.


2021. jún. 10. 17:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nézd.


Férfi vagy, legalábbis hím.


Tetszik?


Akkor nem az óvodás szintű biztonsági játékot érdemes játszani, hanem megmondani, hogy "Tetszel nekem, találkozni akarod veled." Ennyi. Ha akar valamit, akkor találkozik veled, ha nem, akkor nem.

2021. jún. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

#1-es megmondta: Kezdeményezz!


Hívd meg egy kávéra pl. Rögtön kiderül, mit akar / nem akar. Ne parázz ezen.


Két dolog történhet:


1. Érdeklődik, örül a kezdeményezésnek

2. Nem érdeklődik, udvariasan hárít


Mindkét esetben választ kapsz és nem kell tovább tanakodnod azon, hogy vajon mit gondol.

2021. jún. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azzal elrontottad, hogy írtad, hogy mész a városába, de ahelyett, hogy te hoztad volna fel a találkozást, inkább programajánlót kértél. Nem is tudom ezt hogy gondoltad, és miért hiszed, hogy ezek után még majd ő, nőként fogja mondani, hogy fussatok össze. Ha nekem valaki, akivel online sokat beszélek mondaná, hogy jön a városomba, de egy szóval nem említené, hogy látna engem is, nagyon megalázó lenne, és én nem hoznám fel, az tuti.


Te vagy a férfi, ráadásul te mész a városába, neked kellett volna rákérdezned.


Persze még nem késő, sőt, azt tanácsolom tedd is! De ne várd, hogy ő lépjen.

2021. jún. 11. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Elhívtam...nem mondott nemet de igent sem :). Azt mondta, hogy van más programja, de még megbeszéljük.


Csak szerintem vesztett ügy?

2021. jún. 16. 22:41
 5/11 anonim ***** válasza:

" Én elhívnám de ha ő nem is utal arra, hogy esetleg találkozhatnánk "


Ő is ezt gondolja.

2021. jún. 17. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

És mennyi a távolság a városába?

Nem tartod ezt így soknak hogy te menj oda?

Vagyis csak te utazz. Csak kérdezem, mert van olyan aki nem akar elmenni oda.

Veszett ügy e? Lehet tényleg van programja. A 2.válasszal értek egyet.

2021. jún. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

"A hétvégén kell menjek a városba ahol ő lakik. Ellátott tanácsokkal de nem mondta egy szóval se, hogy milyen klassz mert akkor tudnánk találkozni."


Nézzük az ő szemszögét. Elmész a városába, mégis eszedbe nem jut elhívni találkozni, miközben azt hitte jól elvagytok.


"Azt mondta, hogy van más programja, de még megbeszéljük."


Két lehetőség van:

1. Nyitott a találkozóra, szeretné megoldani, de nem biztos, hogy sikerül.

2. Meg tudná oldani, hogy találkozzatok, valamiért mégsem akar.


Szerintem nem veszett ügy, ne agyalj ennyit rajta, puhatold ki mit tervez aznapra, ha valós a program, akkor nem aggódnék.


Azért valljuk be, kevés nőnél imponál, hogy elmész a városába valami miatt, és ha nagyon akarja, még vele is találkozol. Ha akarsz valamit, miatta is beutazhatsz, ha nem jön össze most a találka, kérdezd meg pl. kövi héten volna kedve találkozni, amennyiben az sem jó és nem javasol más időpontot, akkor hanyagold.

2021. jún. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi a tanácsokat.


Valószínűleg le fogtok hurrogni de ez így elég egyoldalú. Én megteszek 300km-ert, elhívom egy kávéra amire ő azt mondja, hogy "még megbeszéljük". Az előbbi kapcsolataimban is, főleg az elején sok energiát fektettem, hogy a lány kedvébe járjak de akkor kaptam cserébe örömöt, ragyogást a részéről. Most úgy tűnik, hogy minél többet teszek annál nagyobb a lehetőség, hogy hibát találjon valamiben.

2021. jún. 17. 16:57
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell a "kedvére tenni" egy nőnek sem. Ha kölcsönös, akkor megy, ha nem, meg annyit is ér.
2021. jún. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, tökéletesen egyetértek. Nekem is ez az eddigi tapasztalatom a nőkkel.
2021. jún. 17. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!