Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Magas/nagyon magas csajoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magas/nagyon magas csajoknak nem fontos a magas pasi ismerkedéskor? Nem különösen érdekli őket, hogy ilyen párjuk legyen?

Figyelt kérdés

195 cm vagyok és legjobban a magas nők tetszenek kb 175-185 között. Nyilván más dolgok is számítanak az életben, de külsőre tetszésnél ez nekem pluszpont, a kérdés erről szól. De azt vettem észre a magas nők nagyon sokszor érdektelenek és nagyon sok magas nőt látok vele egy magas férfival (mondjuk 180-as nőt 180-185-ös férfival), vagy néha akár még fél fejjel alacsonyabbal is, stb. Múltkor randiztam egy alacsony csajjal és a 175 centis bátyjának egy 180 cm körüli barátnője volt. Ebből az jut eszembe, hogy a magas nőket annyira akkor nem is érdekli a magasság és hogy magas párjuk legyen. Nyilván ha amúgy más dolgok is rendben vannak.


Úgy érzem magamat szívatom ezzel, hogy a magas nők tetszenek, mert rajtuk nem látok különösebb érdeklődést, ehhez képest az alacsonyabb lányok között állandóan vannak érdeklődők az életemben. Csak mondjuk az ember nem tehet erről, hogy mi tetszik neki jobban és mi nem. Ha visszaemlékszem az utóbbi évekre, amikor magas lányoknál próbálkoztam akkor sajnos csak kudarcok jutnak eszembe. Úgy látom más tekintetben is magammal egy szintű csajoknál próbálkoztam, szóval nem az a helyzet, hogy csúnya vagyok és csak szupermodellekkel állok szóba, vagy ilyesmi. Mit tehetnék? Ne adjam fel és próbálkozzak még? Az a baj nincs ezt kivel megbeszélnem a való életben.


2021. jún. 7. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem magasságfüggő, hogy kinek ki tetszik.


Én a 185+ preferálom, ha valaki 190 felett van, álom számomra.

De nem lehet csak eszerint "szelektálni".


No meg, ez a valóságban nem úgy megy, hogy válogatsz (hacsak nem társkeresőzöl), hanem megismersz valakit "véletlenül" és vagy megfog, vagy nem.


2 exem van, az első szinte alacsonyabb volt nálam, a másik 192 centi volt és imádtam.


Mivel éveket töltöttem vele, így ehhez "szoktam" és bevallom, zavarna mostmár, ha alacsonyabb/velem egymagas lenne a párom. De ezt persze mind úgy mondom, hogy nincs kilátásban senki. Lehet, hogy egy 170-es pasi úgy elrabolná a szívem, hogy csak na.

De nyilván, ha válogatni lehetne, újra 190-es férfit preferálnék, de minimum 185+-t.


(Én 172 vagyok)

2021. jún. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
19%

Sokadszorra kérdezem meg.


A magasságodtól lesz pénzed? Vagy neked ingyen lakás jár, mert 190+ vagy?


Az élethez nem magasság kell, hanem pénz.

2021. jún. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
173 vagyok, nekem magasság szempontjából az a fontos, hogy 2-3 centinél azért ne legyen alacsonyabb nálam. De hogy 170 centi vagy 2 méter, az már mindegy (nekem).
2021. jún. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
91%
Én 172 cm vagyok, nem szeretnék nálam alacsonyabb pasit. Felfelé lehet akármilyen magas, de alacsonyabb ne legyen.
2021. jún. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!