Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nyár közeledtével miért van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyár közeledtével miért van egyre kevesebb borostás vagy szakállas pasi az utcákon vagy Tinderen?

Figyelt kérdés
Felraknak olyan képet Tinderre, amin van szakálluk, borostájuk, majd élőben totál csupasz arccal jelennek meg, mintha nem is ugyanaz az ember lenne, hanem egy kisfiúval találkoznék.
2021. jún. 7. 13:19
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Korosztályombeliek érdekelnek csak, tehát 26-31, nem ősz, öreg emberek
2021. jún. 7. 13:56
 12/17 anonim ***** válasza:
82%
írtam, várlak ;)
2021. jún. 7. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
21%
Utcákon honnan tudod, eddig maszk volt mindenkin.
2021. jún. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Már szerencsére nem kötelezö a maszk, elvétve látni valakin csak.
2021. jún. 7. 14:01
 15/17 anonim ***** válasza:
A szakáll menő, így jobb képeket lehet vele csinálni. A gond viszont az vele, hogy nagyon kényelmetlen. Szerintem én például alergiás vagyok a saját szakállamra.
2021. jún. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ne etessétek a trollt.
2021. jún. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A nők nem borotválják a lábukat télen a férfiak meg a szakállt, nem tűnik annyira furának. Én is általában nyár elején megborotválkozok mert egyre jobban medveszerű vagyok mindenhol
2021. jún. 8. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!