Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok! Nektek kínos lenne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek kínos lenne, ha ilyet csinálnék?

Figyelt kérdés
Szerintem mindenki megtapasztalta már azt, hogy az első randi után a második valahogy nem jön össze, pedig beszéltek még. Vagy elfoglaltság, vagy nem meritek kikosarazni a másikat. Van egy lány, aki most ezt csinálja velem, viszont az én szememben ő nagyon különleges, és tudni akarom, hogy én mindent megtettem. Kényelmetlenül éreznétek magatokat, ha nyíltan rákérdeznék arra, hogy lesz-e folytatás? Vagy olvasnom kéne a "jelekből"?
2021. jún. 7. 08:05
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
En inkabb apropokat találnék ki az ujabb találkozáshoz es nem pedig a bizonytalanságommal zaklatnám.
2021. jún. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

Ha te vagy a férfi miért ő döntse el lesz-e folytatás?

Aztán csodálkozol ha nem..

2021. jún. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
50%

Kínos. Fogd fel a jeleket.

Azért kínos, mert nem elég hogy nem érted a jelzést, de még utána a másiknak kell "nemet" mondani, amit sokan nem szeretnek és kellemetlen érzés. + Neked is kellemetlen lehet "nem"-et kapni... felesleges.


Egyszerű a képlet. Ha viszonozza a keresést online, ír neked, kezdeményez, akár fel is hív, akkor pozitívan áll a dolog és el lehet hívni. Ha viszont csak fogadja a gesztusaidat, semmit sem viszonoz és még a meghívásokat is visszamondja, akkor offos. Ha visszamondja, DE felhoz másik alkalmat, hogy "jaj bocsi most nem jó, de máskor, pénteken jobb lesz, akkor talizzunk" stb, akkor keres közös utat, az is pozitív. De ha ezt eljátssza 2-3x is, akkor csak időpazarlás.


Úgy is tesztelheted, hogy nem keresed, nem írsz. Ha meghal a kommunikáció, akkor hidegen hagyod.

2021. jún. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%

Szóval folyamatosan elnapolgatja a találkozókat, te pedig nem vagy biztos benne, hogy direkt, vagy sem. Jól értem?

Ha igen, én végülis értékelném, ha őszintén rákérdezne az illető, HA az esetleges visszautasítást is el tudja viselni. Elsőre valószínűleg igen, kellemetlen lenne, ha így próbálom kerülni a konfliktust, de utána megkönnyebbülés lenne. Ha pedig csak tényleg elfoglalt vagyok, örülnék, hogy hiszti, taktikázgatás helyett normális ember módjára kezel egy konfliktust.

2021. jún. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Azért kérdeznék rá, mert látszólag írásban nem nagyon tud/szeret kommunikálni. Nagyon szűkszavú, de érdeklődő. Randi előtt is ugyanilyen volt, élőben pedig teljesen más ember.
2021. jún. 7. 08:34
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindegy, hogy mik ezek a jelek. Ha nyilvánvalóan hazudozik, mert 20 percre lakik, és 5. alkalommal átver, vagy éppen csak visszaír 1-1 mondatot, akkor olvasnod kellene benne.

Pld. több műszakban dolgoztok, és ellentétes a beosztása, és azt mondja, hogy hétvégén a szüleivel elutazik, az lehet valós indok, legalábbis erre a hétre.

Szerintem egyáltalán nem kínos azt kérdezni egyik esetben sem, hogy ő mit gondol, legalább nem reménykedsz feleslegesen.

2021. jún. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kínos, csak legyél udvarias és kedves. Ha nem érzi letámadásnak, biztosan el fogja mondani, hogy mit szeretne. Ha akar tőled valamit, legalább most rájön, hogy ő sem elég egyértelmű.
2021. jún. 7. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jó kérdés...

Ha volt első randi de nem lesz folytatás annak (szerintem 2 oka lehet):

1. Élőben külsőre nem jön be a másik (akár mindkét oldalról)

2. Külső rendben, viszont nincs meg a kémia, nem passzolnak a személyiségek és/vagy tett/mondott valamit ami kiábrándító.


Ha az első az oka azzal nem nagyon tudsz mit csinálni.


Ha esetlegesen a második, ott még lehet érdemes (szerintem) belemenni jobban, mert szerintem a kémia az fokozatosan is kialakulhat, én már jártam így.


Ha jófej vagy, úgy érzed bírt téged, akkor lehet érdemes próbálkozni, de én nem úgy kérdezném hogy lesz-e még folytatás.


Valahogy azt kéne elérned az adott személyben hogy felkeltsd az érdeklődését annyira, hogy úgy érezze adnia kell még egy esélyt.


Szerintem inkább érdemes valami apropóval újra találkozni, fontos hogy magabiztos legyél (de ne öntelt, ne is könyörgő). Legalábbis nekem tetszik az ha egy férfi tudja mit akar és tesz is érte. Nyilván akkor ha nem erőszakos, de speciel túl sok olyan férfi volt aki nem lépett rendesen, aki nem volt elég tökös...

2021. jún. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!