Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek elhívjam randira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elhívjam randira újra vagy hülyét csinálnék magamból?

Figyelt kérdés
Egy lánnyal még ősszel már 5ször randiztam, volt csók is már a 2. randin. Egyszer nálam is aludt de szex nem volt. Utána közölte, hogy neki idő kell még az exe miatt. Azóta néha írogatunk egymásnak. Néha ő keres néha én őt. Azóta sincs senkije...
2019. márc. 9. 08:09
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
Dehogy csinálsz hülyét magadból. Hívd el nyugodtan, legalább kiderül mi van, főleg ha néha ő is keres, akkor talán nem olyan elutasító.
2019. márc. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
66%
Ezt már buktad azzal, hogy amikor nálad aludt, nem dugtad meg. Akkor elkönyvelt töketlennek, és berakott a barátzónába.
2019. márc. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mivel te beszélsz vele, te tudod megítélni, hogy van-e még esélyed és tényleg nem-e csak haverként/sokadik lehetőségként könyvelt el.
2019. márc. 9. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

En csak magambol indulok ki, de ha az exe tenyleg ennyire fontos neki akkor hagyjad, majd keres ha tovabb lepett. En is sokaig randiztam azert hogy elfelejtsem az exem, es bar shame on me, de sokan csinaljuk ezt. Ha n-em et mondott az exe miatt, akkor igazabol nem lat benned akkora lehetoseget hogy veled jobb lenne mint vele... en sok sok fiut pattitottam le igy es az igazsag az hogy a ragtapaszt igy is olyan nehez lehuzni, ha nem akarsz valakitol valamit, de ha az meg utana is elhiv, az eleg nehez..


Es amugy a masik felnek is nehez aki nem-et mond. Sokszor kokemeny, mert ha csak nem pszichopata az ember nem akarsz megbantani mast, de muszaj, ha latod ennek nincs ertelme..

2019. márc. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Hát hivd! Aztan ha nem akar akkor nem akar. Ha akar akkor meg akar😀
2019. márc. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!