Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig ugyanazt a típust vonzom be?

Figyelt kérdés
Általában mindig olyan férfiakat vonzok be akik nem valók hozzám züllöttek, isznak,cigiznek,munkamániások, soha nincs pénzük mindig elszórják, adósságaik vannak hitelekbe verik magukat egyszerűen semmi komolyság nincs bennük és ráadásul még bunkók is. Vajon miért mindig az ilyen típus talál meg engem??? Mi lehet ennek az oka? Pedig én nem érzem magam egy olyan nőnek akit nem lehetne szeretni aki nem érdemelné meg,hogy boldog legyen. Már nagyon sokat csalódtam az életben 33 év alatt sok mindent átéltem de úgy igazán még soha nem voltam boldog senkivel. Miért ilyen nehéz normális társat találni??
2021. jún. 5. 16:51
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"7-es és gondolod hogy egy pszichológus tudna segíteni?"

Igen, bár ez valószínűleg egy hosszabb folyamat lenne, néhány alkalom alatt nem nagyon tud ő se csodát tenni. Anyagilag ez tényleg nem egy olcsó dolog, de nem csak magán úton lehet ám pszichológushoz menni, van ingyenes is, de ennek a részleteit nem tudom. Ha érdekel, nézz utána hogy működik :) Feltételezem, hogy nem lenne ugyanolyan, mint magán úton, de a semminél biztos jobb.

2021. jún. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%

az összes nőnek ez kell. A normális, netán jó fiúkat meg olyan bunkó stílusban hajtjátok el, hogy a kereszt és szentelt víz hiányzik a kezetekből, mert sátánként néztek egy olyan pasira, aki kedves.


A vonzás dolog meg egy kifogás. Te választod ezeket, nem valami felsőbb erő.

2021. jún. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!