Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig ugyanazt a típust vonzom be?

Figyelt kérdés
Általában mindig olyan férfiakat vonzok be akik nem valók hozzám züllöttek, isznak,cigiznek,munkamániások, soha nincs pénzük mindig elszórják, adósságaik vannak hitelekbe verik magukat egyszerűen semmi komolyság nincs bennük és ráadásul még bunkók is. Vajon miért mindig az ilyen típus talál meg engem??? Mi lehet ennek az oka? Pedig én nem érzem magam egy olyan nőnek akit nem lehetne szeretni aki nem érdemelné meg,hogy boldog legyen. Már nagyon sokat csalódtam az életben 33 év alatt sok mindent átéltem de úgy igazán még soha nem voltam boldog senkivel. Miért ilyen nehéz normális társat találni??
2021. jún. 5. 16:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Milyen a kapcsolatod az édesapáddal, illetve milyen ember ő?



Lehet, hogy pszichológussal nem ártana átbeszélni, miért ismétlődik ez a minta az életedben.

2021. jún. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
1 es édesapám már nem él 15 éves voltam mikor meghalt vagyis 2003-ban. Ő egy nagyon agresszív ember volt aki szeretett inni sajnos :( Veszekedős verekedős volt sokszor bántotta az anyut is de én akkor még kicsi voltam sőt a testvéreimet is bántotta. Engem viszont nagyon szeretett mivel én voltam a legkisebb a családban. Elkényeztettek az anyuval együtt.
2021. jún. 5. 17:00
 3/12 anonim ***** válasza:

Akkor máris megvan az ok. Nagyon sajnálom.

A lányok olyan párt választanak magunknak tudattalanul, ami gyerekkorból ismerős, akkor is, ha ez nagyon negatív.

Keress egy pszichológust, hidd el, segíteni fog. Addig biztos, hogy mindig ezt a típust fogod keresni (tudom, hogy nem direkt, de a lelked őt ismeri fel).

2021. jún. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ennek általában pszichológiai okai vannak, ha szeretnél normális kapcsolatot és neked mindig csak ilyen jön össze, én is azt ajánlanám, hogy fordulj pszichológushoz. Első nem véletlenül kérdezte milyen volt az apukád, ez elég gyakori indok szokott lenni ilyen esetben. Lehet, hogy veled jól bánt, de anyukáddal nem és nem kizárt, hogy emiatt vonzod be te is ezt a típust.
2021. jún. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Ramos ökle ***** válasza:

Most itt meg fogod kapni, h másokat is észre kell venni. Ebben van is valami igazság. De az is fontos, h saját magadat is ismerned kell, nem csak a másikat embert. Ha ezek közül az egyik nem megy, akkor legfeljebb a szerencsében bízhatsz.

Amúgy, az ilyenekre mindig azt mondom, h az én barátaim egyáltalán nem ilyenek. Tudom, ez nem olyan kapcsolat, hanem csak baráti, de elég sok olyan srácot ismerek, akik egyáltalán nem olyanok, mint amiket itt írsz. Szóval vannak, tényleg csak keresni kell. Lehet, h ez nem megy neked. De az is lehet, h azok, akik nem ilyenek, nem keltik fel az érdeklődésedet. Ha az utóbbi a helyzet, akkor még lesz pár ilyen élményed. Nehéz változtatni azon, h ki érdekel és ki nem, talán nem is lehet.

2021. jún. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
4 es hát sajnos szegény anyuval nem bánt jól az apu az biztos sokszor megverte de én nagyon nem emlékszem ezekre a dolgokra mert kicsi voltam. A nővérem meg a bátyám ők viszont tudnának mesélni mert nálam 10 évvel idősebbek. Én olyan véletlenke voltam egy becsúszott gyerek aki nem is akart megszületni. Amúgy nem csak a férfiakban nincs szerencsém hanem semmiben mindig is peches ember voltam soha semmi nem jött össze az életben :(
2021. jún. 5. 17:11
 7/12 anonim ***** válasza:

Attól, hogy konkrét eseményekre nem nagyon emlékszel, tudat alatt benned lehet ez a minta. És úgy tűnik, hogy benned is van.

Amúgy ezen kívül önbizalomhiány is lehet az oka, ha azt érzed belülről, hogy te csak ilyet érdemelsz. Ezeket nehéz felismerni, mert tudat alatti dolgok, az ember általában nem direkt akar kitolni magával. Ezért is lenne jó egy pszichológus, aki segíthet feldolgozni ezeket.

2021. jún. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
7-es és gondolod hogy egy pszichológus tudna segíteni??? Már sok éve küzdök ezzel a problémával csak sajnos az anyagi helyzetem nem olyan jó hogy magán orvosokhoz tudjak járni.
2021. jún. 5. 17:35
 9/12 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező!Elsősorban kicsit az önbizalmadat kellene kicsit feljebb tornászni,mindemellett nem ártana ahogy mondják is egy szakembert keresni DE... én nem mennék mindjárt szakemberhez hanem felkeresnék valakit a barátaim közül,akivel mindenről lehetne beszélgetni,kikérni a véleményét hogy a kisugárzásod miért ilyen amiért úgy gondolod hogy csak a negatív dolgokat vonzod be?!Lennének ötleteim is hogy kicsit mondjuk ki kéne mozdulnod a megszokott komfortzónádbol,szerezz ismeretségeket,barátokat,kicsit nyitni a világ felé,hogy mennyi és mennyi új dolog és lehetőség van a környezetedben amit nem veszel észre... Ha ezeket el tudnád indítani valahogy magadban vagy valaki aki segítene ebben,Valószínűsítem hogy jobbra fordulna a dolog....
2021. jún. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

6# Mire gondolsz, hogy soha semmit nem jött össze az életedben?


Mindenért tenni kell, ha sportos akarsz lenni évekig edzeni, odafigyelni étkezésre,ha jól akarsz keresni már kozepsuliban érdemes jól tanulni, kiitanulni egy szakmát, semmi se működik egyik pillanatról a másikra, pláne ha a családod kevésbé tud támogatni. Azt javaslom vedd kezedbe az életed, ne mástól várj megoldást, mert sose leszel boldog, semmit se fogsz elérni!


Nekem úgy tűnik, hogy aki kezdeményez nálad elfogadod és nem szelektálsz, lehet az alacsony önbizalmad miatt? Bárkit elutasithatsz, aki kapcsolatot akar, nem muszáj mindenkinek esélyt adni, hogy hátha jó lesz!


Keresd meg miért vagy sikertelen/peches mindenben és változtass rajta! Mindenkivel történnek rossz dolgok, de ha tanulsz belőle sokkal jobban döntesz a jövőben!

2021. jún. 5. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!