Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyire megvaltozott minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire megvaltozott minden manapsag vagy mi a helyzet az ismerkedessel?

Figyelt kérdés

Sajnos ugy alakult hogy vege lett egy 8 eves kapcsolatomnak... Az is egy tarskeresőn (badoo) indult anno.


Gondoltam eljott az ido mar jol vagyok es kiprobalom magam a szokasos tinder, badoo es tarsain.


Volt is mindenhol egy par matchem, de ledobbentett hogy az emberek egytol egyig mennyire felszinesek, nemtorodomek es erzeketlenek lettek.


Az hagyjan hogy nem irnak vissza, vagy elutasitanak van ilyen, de az elvarasok az egekben a teljesitmeny meg maximum az hogy lassan ruha nelkuli kepet fognak kirakni. Konkretan elvarjak hogy hazhoz menjek egy jo kocsival ea legalabb 500 nettot keressek a 25 eves lanyok 😂(hozzateszem ezek mind megvannak)


Regen el lehetett beszelgetni barmirol vagy kellet udvarolni, most meg el se tudsz jutni, ha nem teljesulnek a kriteriumok



TLDR Röviden: Ennyire megvaltozott volna a tarskereső vilag 8 ev alatt?


2021. jún. 3. 00:04
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
31 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
58%
Ige a pi na árfolyama az egekben
2021. jún. 3. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%
Ja
2021. jún. 3. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
38%
Hja, mit vársz a millenniális generációtól. Ők már azzal töltötték a tizenéves korukat, hogy hisztériáztak, rettegtek és safe space-be menekültek. Majd pont belőlük lesz egészséges felnőtt...
2021. jún. 3. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
34%

Mert ilyen tarskeresokon vagy fej. A tinder és badoo 90%-a kalandot akar.

Regisztrálj másokra.

2021. jún. 3. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Korrekció, 4-es: A Tinderen és a Badoo-n 90% csak azért van fenn, hogy reklámozza az instáját vagy élvezze, ahogy a nyáladzó kanok orbitálnak körülötte.
2021. jún. 3. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Egy éve lett vége egy párkapcsolatokban, bár hosszú idő kellett, hogy feldolgozzam a történteket én is próbálkoztam ezeken az oldalakon. Jellemző amiket leírtál és leírtak, szánalmas igények vannak, de ő nem sokat tud felmutatni még értékben sem, nemhogy egzisztenciát.
2021. jún. 3. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%

Ezeken az oldalakon (én Tinderen voltam csak fenn anno, de gondolom a többi is ilyen), sokat kell szelektálni. Illetve, JÓL kell szelektálni. Akinek bikinis képe van, menjen eleve balra. Azok is, akiknek nincs leírása, vagy kétszavas semmilyen leírása van. Azok nem valószínű, hogy komoly kapcsolatot akarnak.

Nem érdemes azokat sem teljesen kizárni, akikről nincsen kép, ha van egy ütős leírás, ami megfog. Én sem raktam fel magamról,mert nem akartam beállni a sorba. Nem azért, mert csúnya lennék, átlagos a kinézetem, valakinek vonzó, valakinek nem. Viszont ez egy jó szűrő volt, a csak külsőségekre hajtókat tekintve.

Ezentúl, tapasztalatom szerint olyanoknál van esély valamire, akik még nem régóta vannak fenn, és nem vették át az ottani futószalag-mentalitást. Nem egyszer volt, hogy tök jól elbeszélgettem egy sráccal, de egy estéig tartott, aztán eltűnt. Összességében viszont lett pár néhány hónapos barátságom onnan, meg három randim is,amiből kettőn jól éreztem magam, bár nem illettünk össze mint egy pár. Úgyhogy alapvetően nekem pozitív csalódás volt az oldal. De ehhez 20-ból 19 fiút balra kellett húznom. Kb. ilyennek saccolnám az arányt.

Egyébként az biztos, hogy 8 évvel ezelőtt még teljesen máshogy működtek ezek. Esetleg még annyi, hogy a saját korosztályodban lehet nagyobb eséllyel találsz rendes értékrendű és gondolkodású nőt, bár ott meg már sokan elkeltek gondolom. Az én korosztályom egész más, ezt aláírom. Én sem találom benne a helyem sokszor.

21/l

2021. jún. 3. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Én fiatal vagyok (21) és nagyon nem örülók annak hogy az ismerkedés többnyire az online térre korlátozódik az egyetem és munkán kívül. Lélekben kb 50-nek érzem magam vagy nem tudom:D


De tapasztalom hogy az emberek személyesen befordulóbbak, kevésbé nyitottak és így élőben sem ismerkednek annyira, én meg ezt bánom. Főleg amikor nagyszülők, szülők mesélnek arról hogy ismerkedtek meg. :/

2021. jún. 3. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

rossz a szurod.

sok gyoker ember van, igen, de nem hinnem, hogy MINDEN no elvarna a netto 500as fizut. hogy jon ez egyaltalan szoba?! rakerdeznek 2. mondatban a fizetesedre vagy mi? ilyen nincs..


talan ha nem huznal jobbra minden pucsitos-csucsoritos szutykot, aki egy fokkal szebb az ordognel, akkor kicsit magasabb lenne az ertelmi szinvonal. ahogy a 7es valaszolo is irt, kicsit okosabban kell szelektalni es nem futsz bele ennyi ilyenbe.


pl. en viszonylag keves olyan ferfiba futok bele, aki taplo es csak dugni akar, mert jol megnezem, kit huzok jobbra. igy persze nehezebb es sokszor idegorlo, de pl ha valakinek ilyen gyuros felmeztelen fotoja van csak meg latszik, hogy egy suttyo, hiaba nez ki jol, nem huzom jobbra, mert tudom, milyen lenne a beszelgetes vele.

2021. jún. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
66%

Én is ezt tapasztalom mint te, anno volt barátnőmmel tinderen ismerkedtünk meg, de akkor még nem voltak ilyen elvárások, vagy nem volt ennyi kis picsa... most meg eleve a föld felett lebegnek az átlagos csajok is.... ha véletlen matcheltek akkor elsősorban nem válaszolnak, vagy rögtön unmatchelnek, vagy eltűnnek egy két nap után, mert találtak egy másik csávót aki jobb , vagy randi után tűnnek el szó nélkül.... persze ezek benne vannak a pakliban értem én , de most már nagyon régóta pörgetem ezt, elég régóta vagyok egyedül és csak ilyen jön.... ennyire nem lehetek rossz, tekintve mint mondtam volt barátnőm is ilyen oldalon ismertem meg és idősebb is volt mint én és többet is keresett és nem volt csúnya....


Most meg kb itt vagyok nettó 600 as fizuval átlagos kinézettel és szerintem a legrondább legdagadtabb senki se állna le velem beszélni, mert azoknál is tolonganak... és ezektől elég nagyra nőtt az egojuk, holott a tolongók kb olyanok, hogy bármelyik lyukba beleraknák a pisilőt már.... vagy legutóbb mutatott képet egy csaj... a srác holisztikus lelki coach (értsd munkanélküli ) és erre büszke is volt....


Valaki írta szűrni kell... hát ha úgy szűrnék akkor kiszűrnék mindenkit , mert 90% ilyen értem hogy van maradék 10% de azokkal matchelni is kell :D

2021. jún. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!